Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egy hete voltam a terhességem...

Egy hete voltam a terhességem első vizsgálatán ahol 8.hetet állapítottak meg, ugyanígy tudtam én is mindeddig , ma ismét voltam vizsgálaton és egy hónappal többet mondtak,(13h.)hogyan lehetséges? Történt már valakivel ilyen? Most mi lehet a valós?

Figyelt kérdés

febr. 20. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
A két vizsgálat két különböző országban történt, első Romaniaban másadik Svájcba, köszi ha válaszolsz!!
febr. 20. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Napra pontosan nem lehet megállapítani az embrió korát, ennyi eltérés előfordulhat.
febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Az utolsó menstruációtól kell számolni a terhességi heteket. Uh és uh között lehet különbség, másfajta a gép stb. Ha a baba méretei alapján mondtak 13. hetet, akkor is naptár szerint 8 hetes terhes vagy. A szülés időpontját is az alapján határozzák meg.
febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már olyat is láttam, hogy a 80-hoz közeli vaksi nőgyógyásznak nem sikerült észrevenni a 13 hetes terhességet hüvelyi UH vizsgálattal.

A kürzetünkben rendszeresen előfordul, hogy valami öreg doki 2-3-4 hetet is téved.

De amúgy UH-val teljesen pontosan meg lehet határozni a terhességi kort, nem lehet 4 hét eltérés. Valamelyik UH téved.

febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közbe értesítést kaptam hogy a svájci gép rosszat mért, köszi mindenkinek!
febr. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!