Mivel köszönjem meg?

Figyelt kérdés

A védőnőm felajánlotta, hogy válogassak nála ruhákat, mert rengeteget adtak le nála, annyit viszek amennyit akarok.

Illik valamivel megköszönni? Mit adhatnék neki?


febr. 29. 18:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Amit a Te gyereked kinőtt.

Mivel nem a védőnő cuccai, csak ő kapja meg, én nem adnék semmit.

febr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem azzal hálálod meg leginkább, ha majd te is viszel vissza valamennyit, miután a gyereked kinőtte.


Mi K-vitamint kaptunk tőle, amikor a házi gyerekorvos TAJ-szám hiánya miatt nem tudta felírni időben, hogy 1 hetesen beadhassuk. Aztán nekünk maradt 2 db, amit aztán odaadtunk neki.

febr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

amikor a házi gyerekorvos TAJ-szám hiánya miatt nem tudta felírni időben


menjen továbbképzésre...

febr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

#3

Lehet, hogy rosszul emlékszem, vagy talán később rájött, hogyan kell, csak aztán addigra megoldottuk. A férjem intézte.

Nekem az első hónapból nem sok emlék maradt. 😄

febr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Azzal, hogy ha nem vagy rászoruló, akkor ne vigyél el egy darabot sem. Ha rászoruló vagy, akkor csak köszönd meg, ez a dolga.
febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rászoruló, talán csak azok vihetnek ruhát?
febr. 29. 19:54
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

5-ös, miért ne vihetne, ha a védőnő felajánlotta? Valószínűleg tisztában van vele, hogy mennyi rászoruló van a körzetében/városban és erre mennyi ruhaadomány jut. Szóval ha felajánlja egy nem rászorulónak, az azért van, mert jut bőven mindenkinek. Vannak helyek, ahol annyi a ruhaadomány, hogy bárkinek jut, aki spórolni szeretne vagy környezettudatosan nem akar újat vásárolni. Sok segélyszervezetnél vannak időszakok, amikor ruhát sem fogadnak, mert Dunát lehet velük rekeszteni...

Mi K-vitamint fogunk kapni, mert sikerült egyet bontáskor összetörni. Neki odaadják olyanok a maradékot, akik abbahagyták korán az anyatejes táplálást, ő meg továbbadja olyanoknak, akik mondjuk olyan bénák, mint mi. Megvehetnénk még egy csomaggal, de amúgy minek?


Amúgy köszönd meg, kérdező, és vigyél majd te is kinőtt cuccokat, ha lesznek.

febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Azért nem illik elvinni, mert aki leadta az nyilván rászorulóknak szánta. A védőnő részéről is felháborító viselkedés. Nem baj, mindenki azzá válik, ahogy viselkedik. Kérdező, majd jusson ez eszedbe, amikor valóban nem lesz pénzed ruhát venni.
febr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nem gondolom, hogy gáz, és nem is ez volt a kérdés…

De hogy tovább menjek, legutóbb amikor voltam nála, rengeteg cuccot készített másnak is össze, aki hamarosan szül. Azt mondta, akik beviszik azért viszik be, hogy tovább legyen adva. Nyilván ő dönti el, kinek ad és kinek nem, de nyilván ha a nagyon rászorulónak nem maradna, akkor nem osztogatná.

febr. 29. 21:02
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem azért viszem be hogy aztán meglássam az utcán a drágán vásárolt, egyszer hordott ruhákat egy jómódú ismerősöm gyerekén! Olyan nincsen hogy a városban elfogyott az összes rászoruló és már elkezdik osztogatni mindenkinek, ugye ezt senki nem veszi be? Maximum lusta a védőnő utánajárni hogy hol lenne a legjobb helye! Többet nem is viszek inkább odaadom én magam annak, akinek szánom! Pfff....
febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!