Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jelenthet rosszat, ha visszahív?

Jelenthet rosszat, ha visszahív?

Figyelt kérdés

20. heti uh-n voltam. Menzesz szerint 20+3 vagyok, uh szerint 19+3. Ez az egy hét jelenthet önmagában rosszat?


A szívet nem tudta rendesen megnézni, azt mondta nem lát eltérést, de megnézné egy hét múlva. Megijedtem. Ez jelentheti, hogy baj van?

Esetleg volt így valaki?


Menjek el valahova szív uh-ra vagy várjam meg az egy hetet a kontrollal?

Minden más jó eredményű, úgy látom a leleten.


márc. 4. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt jelenti, hogy nem látta rendesen, pont, ahogy el is mondta.
márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy nem látta rendesen, mert rosszul feküdt a baba és nem tudta alaposan megnézni. Ha baj van akkor mondják.
márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Miert kell problemat csinalni, amikor nincs ?
márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Sosem értem, hogyha valakiben rossz érzést kelt egy ilyen mondat, akkor miért nem kérdezi meg ott helyben, hogy ugye ez nem azt jelenti, hogy gond lenne stb. Két mondattal lehetne tisztázni és nem rágnád tövig a körmeidet jövőhétig.

Valószínű csak annyi a helyzet, amit mondott. Nem lát eltérést, de nem látta jól, mert nem úgy feküdt a baba, de nem akar így "elengedni", számára biztosabb, ha ránéz megint. Alapos akar lenni, ez jó.

márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert nem kérdeztem meg, mert közben rosszul lettem, és örültem ha nem ajulok el fekve. A végén a doki telefont kapott és már nem beszélt velem. Ezért.
márc. 4. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszat lát,gondolod eltitkolja? Dehogy.
márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőméknél gobd volt a baba szívèvel. Megmondták. Ha gond van megmondják. Azért hívott vissza, mert nem látott rá. Nyugalom ne idegeskedj.
márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Örülj, hogy gondos nőgyógyászod van. Nekem az enyém azt mondta, hogy 2 hét eltérésig egyáltalán nincs gond.
márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!