Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mindig van méhszáj vizsgálat?

Mindig van méhszáj vizsgálat?

Figyelt kérdés

Akik magán orvoshoz járnak terhesgondozásra, azoktól kérdezném, milyen időközönként, miből áll egy egy ilyen alkalom, illetve van e mindig méhszáj vizsgálat?

Az én dokim 5-6 hetente hív, és mindig megnézi. Valóban szükséges ennyiszer?


márc. 8. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Mindig nézte, mondjuk volt is rá indok. 15 hetesen rákmegelőző állapot miatt 2,5 centit levágtak a méhnyakamból. Másfél centi maradt
márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

10-es az mondjuk merész. Rosszul is végződhetett volna,sajnos ismerek olyat.


UH-n nézett mindig. Most a másodiknál is,méri a méhnyakat is mindig,ami nem is gond,jelenleg minimum 3 ismerősömnek rövidült le 20 mm alá és nyílt ki a belső méhszáj és megfigyelik. Nálam az elsőnél kinyílt hamar a méhszájam.

Aki azt írta nem is engedné,azt megengeded,hogy megvizsgáljon? Nem lenne kényelmesebb otthon végigvinni a terhességet? Sokkal nyugisabb lenne,felügyelhetnéd te magad.

márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%

10 vagyok.

Azért mert nem turkált a doki feleslegesen, uh-val követve volt 4 hetente. A végén 2 hetente.

márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13# Az úgy más,akkor félreértettem. Azt hittem nem ellenőrizték a végéig. Bocsi. 12# vagyok.
márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!