Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 8 hetesen érdemes 4d ultrahang...

8 hetesen érdemes 4d ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
Csak azért gondoltam rá, mert csak két hét múlva kell mennem az orvosomhoz, még olyan messze van. Jó lenne, ha megnyugtatna az UH, hogy minden rendben van. 6 hetesen voltam utoljára, akkor 3mm-es volt és szívhang is volt. Akkor megnyugodtam, de olyan sok idő telt el és még olyan sok az a két hét, szeretném tudni, hogy minden rendben van-e. A férjem nem akarja, hogy folyton orvoshoz rohangáljak, de én nyugtalan vagyok. Vélemények?

2012. febr. 12. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak felesleges pénzkidobás.

Még olyan pici,hogy semmit nem látsz.

27-29 hetesen viszont kifejezetten ajánlom,mert akkora élményeid lesznek,amit sose felejtessz el.Igazi kis pufik már akkor.

Bírd ki azt a 2 hetet,biztosan minden rendben van.


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkónak tűnni, de ha van fölös 10-15 ezred akkor menj.

Most én is "várós" időszakban vagyok, még 2 hét mire megyek uh-ra, és nagyon izgulok, mi lesz, mit látunk, de vhogy csak kibírom, nem szaladok az orvoshoz, minden héten. :)

Ne aggódj, minden rendben lesz! Boldog babavárást!

2012. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges.

8 hetesen még egy kis csomócskát fogsz látni, 4d-ben. Tökéletes pénzkidobás. A férjednek igaza van.

Az uh helyett inkább gyakorold a pozitív gondolatokat, mert ha ennyire parázol már az elején, akkor meg fogsz bolondulni a hátralévő 32 hét végére:)

2012. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem felesleges. ÉN előszőr 6 hetesen voltam utána már csak a 12 hetire kellett mennem. Most pedig a 18 héten megyek megint. Nagyon nehéz várni, de ez egy ilyen időszak, ha nem vérzel nem görcsölsz nem hinném, hogy gond lenne. Nekem első baba és elég sokat idegeskedtem az elején most már rájöttem felesleges. Néha mondjuk érzem bejelentkezni, lehet ezért is vagyok nyugodtabb.

4D Uh-ra mi is készülünk, de már csak ha rendesen formás.

Tehát nyugalom, biztos minden rendben van, a babának is jobb ha nyugodt boldog kismami leszel.

17 hetes kismami

2012. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van. Kibírom azt a két hetet.Eléggé nyugodt voltam mostanában, csak mindig hallok, olvasok valamit, aztán bekattanok. De nyugis leszek! Még egyszer köszi nektek!
2012. febr. 12. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 9 hetesen voltam 4D-n dec. 27-én. Nem bírtam várni a 12 hetes ultrahangra, az orvosom szabin volt, így maradt a 4D rendelő. Az előzményekhez hozzátartozik, hogy nekem volt egy elhalt terhességem, amit a 9. héten vettek észre, szóval nagyon aggódtam, nekem megért 10 ezer forintot.

Egyébként nagyon jól lehetett látni a kezeit, lábacskáit, a kis fejét... 2,7 cm volt a crl.

De neked nem kell aggódni, nem volt eddig semmi gond, 2 hét nem olyan sok idő!

2012. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!