Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hány hetesen küldenek védőnőhöz?

Hány hetesen küldenek védőnőhöz?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megkapod az igazolást a nőgyógyásztól, hogy terhes vagy. Ezt a papírt kell vinni a védőnőhöz. Az adja a terheskönyvet, amit legközelebb vinned kell a dokihoz.
2012. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez mindenhol változó. Én 6 hetes terhesen voltam orvosnál, mondta hogy keressem fel a védőnőt, de a védőnő azt mondta, csak 12 hetesen ad kiskönyvet, jelentkezzek akkor...

14 hkm

2012. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes voltam, mikor a doki megállapította a várandóságot( hétfő), majd mentem azon a héten( csütörtök) a védőnőhöz, és adott is kiskönyvet!
2012. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én múlt héten voltam 6 hetesen, de akkor kisebbnek látszott a koránál. azt mondta még nem kell mennem a védőnőhöz és 2 hét múlva jöjjek vissza.

talált amúgy egy vizzel teli kis üreget (cisztát) ami a kilőködés helyén keletkezett (mivel teherbeesés előtt voltam vizsgálaton, akkor semmi nem volt). azt mondta ez gyakran előfordul és nem befolyásolja a várandósságot, általában az első 12 hétben felszívódik.

csak érdekel mikor szokták küldeni az embert (mert nem akarok hülyeségeket beképzelni vagy bekombinálni miért nem küldött el)..

2012. márc. 3. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:

7 hetesen voltam dokinál, akkor már volt szívhang, rá egy hétre mentem a védőnőhöz és már akkor megkaptam a kiskönyvet.

Nem lehet, hogy azért nem küldött még a védőnőhöz, mert nem volt szívhang? Azért hívott vissza 2 hét múlva, mert akkor már biztos lesz.

2012. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem 5+5 hetesen már volt szívhang, védőnőhöz csak 12. hétben küldtek.

30 hkm

2012. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az első vizsgálat nekem 5hetesen volt. Aztán 6hetesen és 6+5 hetesen ekkor már volt szívhang és 8,2mm baby :) 8hetesen mentem a védőnőhöz, ahol megkaptam a kiskönyvem.


Üdv, 9hetes+3napos kismami

2012. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mutatta, hogy ott van a petezsák és hogy 2mm. azt mondta ez nem jelenti azt, hogy nincs szívhang csak még nincsen "megfelelő" méretű hozzá, tehát kellene még várni és ránézni. a ciszta miatt akkor szerintetek sem kell aggódni?
2012. márc. 3. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egyáltalán, a védőnő meg szokás kérdése, láthatod. Pihenj sokat, élvezd a napfényt, beszélj a bébinek, minden rendben lesz!
2012. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen mentem. Pont betegszabin voltam és "ráértem" :)
2012. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!