Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt már valaki Gyulán 4D...

Volt már valaki Gyulán 4D ulrahangon?

Figyelt kérdés
Milyen volt,Meddig tartott,mennyibe került?

2012. márc. 4. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jurdi Imadnál voltam. 3 éve azt hiszem 13-14ezer volt, de nem tudom pontosan már. Én majd egy órát voltam bent mert nem tudta felébreszteni, így sokminden nem látszott, de aranyos volt, mert többször próbálkozott, kiküldött, hogy sétáljak vagy amitől felébred, aztán újra próba...végül siker. Maga az ultrahang mindennel együtt olyan 20-30 perc volt.
2012. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Jurdi Imad-nál voltam 2011. októberében. Nagyon rendes orvos. Mindent megmutatott, a két kép, amit kaptunk, nagyon szépen látszik az arca, a CD-n is szép a felvétel. 11.000-be került és 20-30 percet voltam bent.
2012. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

uhh,az nem valami jó :/

Én Rónánál voltam ott egy óra 12.000-

2012. márc. 4. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet hogy nem volt 13-14 ezer. Nem emlékszem tényleg pontosan. Én sokszor beleszámolom az utiköltséget is, és úgy rögzül a fejemben. Mert mi mindkét gyereknél inkább mentem oda 110 km-re (oda vissza 220), őt tartják a legjobbnak, nekem megérte. Sőt az első gyereknél kétszer is mentem, mert az orvosom nem volt valamiben biztos. De az már 6 éve volt.
2012. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!