Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szegedi női klinikán lehet...

Szegedi női klinikán lehet kérni ultrahangos képet a babáról?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyibe kerül?

2012. márc. 30. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én nem kaptam, igaz nem is kértem. De soha nemláttam, hogy bárki is a kezében képpel jött volna ki.

Ha, mész uh-ra kérdezd meg, biztos nem fogják a fejed leharapni vagy hívd fel a klinikát. Ott biztos megmondják.

2012. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia


én sem láttam még hogy valaki kapott volna, amugy meg tuti megkérik az árát :(

de tán valami uj törvény szerint nem is lehet kiadni egy db uh képet sem....lehet már életbe lépett csak nrm tudunk róla?!

2012. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem adnak még kérésre sem.


Ha jól tudom volt régebben egy eset amikor jól látható fejlődési rendellenessége volt a picinek, amit a szonográfusnak illett volna kiszűrni. Az anyukának persze ott volt a bizonyíték, az uh kép a kezében, így beperelte a kórházat. Na azóta nem adnak ki képet.

Fizetős uh-ra vagy a dokid magánrendelésére kell menned a képet szeretnél a piciről.

2012. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmegyek akkor majd egy magánrendelésre! Elég érdekes ez a sztori, meg a törvény. Akkor elvileg úgymond a "babamozinak" is befellegzene, nem? Sohase lehet tudni mivan, mert az embereket nem tájékoztatják sajnos :(. Köszönöm a válaszokat!!!
2012. ápr. 9. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

micsoda??!!!

én nem kértem,ezért nem is kaptam,de előttem 2 nő is dupla fekete-fehér képcskét fogott a kezében,ők kaptak!!!

2012. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem kaptam, aztmondták csak akkor adnak, ha vmi baj van!
2012. ápr. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!