Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kaposvári kismamák, ki volt...

Kaposvári kismamák, ki volt mostanában 4D-s ultrahangon? Mennyibe kerül? Vagy megérné felmennem inkább Pestre?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 02:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát a 4D gép Pesten is ugyanaz szerintem :) Azért felesleges utaznod.És Pesten nagy valószínűséggel amúgy drágább.De árról nem tudok semmit,de 10en ezer az biztos.
2012. ápr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pécsen ingyen van ha van beutalod. A kép 2500 ft
2012. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg felmenni Pestre. Seffer is csinál, nem tudom pontosan 10 vagy 15 ezerért.

Vagy ha nem akarsz itt Kaposváron akkor tökéletes Pécs is. Én holnap akarok kérni Pécsre 4D-re időpontot, majd megkérdezem ott mennyibe kerül. De ott is nagyon jó gépek és profi orvosok vannak. Szóval szerintem nyugodtan csináltathatod itthon vagy Pécsen. :-)

Boldog Babavárást!!! :-)

2012. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pécsi vagyok, itt két helyen csinálnak. A Szülészeti klinikán 10 000.- és a képekért külön kell fizetni és 25. hét után csinálja szonográfus.

A másik, ahol én is voltam egy magán klinika (Da Vinci) 17500 vagy 22000, attól függően melyik orvos végzi, de ez komplett genetikai vizsgálat is egyben, kb 40 perc DVD, 20 kép pendrive-on (ezt a szülészeten nem adnak) és alap 4 db általad kiválasztott fénykép! Csak dicsérni tudom.


Nem tudom a korábbi hozzászóló honnan vette, hogy beutalóval ingyenes, meg 2500 a kép....A 4D-t a TB nem támogatja. Pénteken voltam a 30 hetes uh-n és 1000 forint volt egy sima 2D-s kép.....


Ha megteheted, akkor menjetek a Da Vincibe, Vizer dr.-hoz, ha ő azt mondja, minden ok a babával, akkor az úgy is van, Pestről hozzá járnak uh-ra, az egyik legjobb.

2012. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem az én kérdésem, de nagyon érdekel amit a Kedves Utolsó Hozzászóló írt!

Megírod, hol van ez a Da Vinci helyileg? Bármelyik napon lehet oda menni? A Vízer mikor rendel ott?

Én mindenképp menni akarok a 18. héten 4D-re, mert a kórházban elég rövid ideig nézik csak a Babát. Szóval akkor szerinted jobb ide menni, mint a klinikán csináltatni a 4D-t?

Nagyon köszi!!!!!

2012. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A "Da Vinci"-s kismama vagyok.

A Da Vinci honlapján fent vannak az elérhetőségek, telefonszámok, helyileg a Kikelet Hotel előtt van a Mecsek oldalban.

Vizer Dr. 22 000-ért csinálja, a minénket is ő készítette, végig mondott mindent, addig nem hagyta a babát, amíg az utolsó ujjpercét is meg nem számolta :)

Ha jól tudom hétfőn és szerdán van nála délután időpont, de egyeztetni kell, nem lehet csak úgy beesni, de a következő hétre már kaptam is időpontot.

Láttam "klinikás" felvételt és ég és föld a különbség. Ha megteheted, a Vizer Dr.-hoz menj!

Remélem tudtam segíteni. Miért nem mész pár héttel később? Én 24. hetet betöltve mentem fel és jó volt így.

30 hetes kismama

2012. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én kérdeztem a Da Vinciről! Nagyon köszi az infokat!

Fel is hívtam Őket és kértem időpontot! :-) Május 7-én 16:30-ra megyünk a Vízerhez! :-)

Azért megyünk ilyen hamar, mert engem elsősorban nem a "Babamozi" része érdekel, hanem hogy egészséges e a Pici. (2010-ben már volt beteg Babánk, meg is szakították a terhességet) A klinikán elég rövikek az uh-k,mindenképp akartam itt a 18. héten 4D-t. Csak én azt hittem a kórházban a legprofibbak. :-) De nagyon örülök, hogy írtál! Köszönöm szépen!!!! :-)


Kedves Kérdés Feltevőtől pedig bocsánat,hogy "bepofátlankodtam" a kérdésébe, de biztos Neki is hasznos volt az info a Da Vinciről!!! :-)


Mégegyszer NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!! :-)

2012. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem :)

Mi is azért mentünk Vizer Dr. -hoz, hogy tutira egészséges-e, de picit vártunk, mert minden rendben volt addig a babával. Velem nem annyira, ezért sem mozizni mentünk, hanem a legtutibb uh-s orvoshoz. Én nagyon hamar elkezdtem rövidülni, már a 19. héten látszott és nem akartam a 30. hétig várni a következő ultrahanggal, ezért mentünk a kettő között. De azóta sem változott a helyzet szerencsére:)

Remélem nálatok is minden rendben lesz és pozitív élményekkel jössz el, mint én is :)

2012. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is eddgi minden rendben, múltkor már a 12 hetes uh-n voltak bajok az NT-vel. Most szerencsére nem, úgyhogy nagyon remélem minden ok a Picivel!!! :-) Már nagyon várom azt az uh-t! És a Vízer tényleg nagyon jó doki!! :-)


További szép pocakos heteket és kellmes Babázást a későbbiekben!!!! :-)

2012. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek :-) Igazából azért pont Pestet néztem ki mert anyukám ott lakik és dolgozik így egyben őt is meglátogatnám. Engem inkább a babamozi érdekel mert szerencsére minden eredményem rendben és az uh sem mutatott semmi eltérést. Csak a baba nemében szeretnék 100%-ig biztos lenni mert kinéztem egy gyönyörű lila babakocsit :-) Mert 2D-n kislánynak mondták de aztán furán nézne ki a kisfiam lila babakocsiban :-D
2012. ápr. 24. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!