Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vannak itt olyan kismamak,...

Vannak itt olyan kismamak, akik 2012. december vegere vagy 2013. januar elejere varjak a babajukat?

Figyelt kérdés

11 hetes kismami vagyok:) jovohet szerdan megyek a 12. heti ultrahangra. Első babank, nagyon izgulok, varom, hogy mikor fog mar latszodni a hasam, mikor fog rugdosni :))

Ti mikorra tervezitek a babaruha vasarlast? Babaszoba festest,bereendezest? Esetleg vettetek mar valamit?:)) hogy vagytok? Tunetek?

En jovoheten az uh utan fogok venni valami kis unisex ruhacskat:)



2012. jún. 14. 10:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ja,utolsó vagyok még,én elég rosszul vagyok,hányinger,hányás,éjjel nem tudok aludni a rosszulléttől és még reggel is tart,nappal meg egy hulla vagyok.9 hetes vagyok :)
2012. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

látom elég sokan vagyunk így december fele, remélem mindenkinek lesz helye :D nekem irtó erős hasszúrásaim vannak a magnézium ellenére is, és egész napra be van programozva a hányinger, nagy ritkán hányok is, kajaundor meg folyamatos. én kisfiút várok, de kb. mind1 az is ha lány, csak legyen szép és egészséges kisbaba :) mi is inkább később rakjuk külön hogy velünk lehessen, meg hogy hamar odaérjek hozzá ha kell :)

2012. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Utsó hány hetes vagy most h már tudod a nemét :) ?
2012. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakoznék.Dec.16-ra vagyok kiírva,tehát már elmúltam 13 hetes.Nekünk sajnos nem mutatta meg magát a 12 hetes uh-n,mert aludt,mint a bunda.Pedig nagyon vártuk,hogy megtudjuk,mert a fiam ekkor már mutogatta a kuksiját.Mi is csak akkor veszünk ruhákat,ha már tudjuk a nemét,mert sajnos a fiam ruháit elajándékoztuk,mondván már nem lesz több baba.Nekem már van pocakom,igaz azért,mert ikrek lettek volna,de sajnos múlthéten közölték,hogy az egyik már nem él.Hála az égnek 1 hete már jobb a közérzetem,tudok most már enni,eddig végig hánytam és mindentől undorodtam.

2012. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Erus76 ***** válasza:
Én is január 6-ra vagyok kiírva, mint az első kommentelő! :))
2012. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én is jan.16-ra!:-) Úgy látom 3-an is vagyunk erre a dátumra!!:-))Mondjuk mi duplázunk, mert a kisfiam is ezen a napon született.

Babaszobát nyár végén festünk, egyelőre nem vásárolunk, ha kapunk valamit, akkor azt jól elteszem, és majd ősszel előveszem.

Én anno egy fürdőlepedőt vettem a 14. hét környékén, szép sárgát, mert kislányra készültem. Azóta is az a legjobb fürdőlepedőnk, nem zavarta a kisfiamat a színe:-)))

2012. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13-asnak: most 10 felett vagyok, a doki csak tippelte a kisfiút, remélem marad is az :D
2012. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ha az uh előtt megeszel egy fél tábla csokit akkor a baba aktívabb lesz és hamarabb megmutatja magát :) igaz nekem 30%, ami nem tuti, de remélem hogy nem akar átalakulni :D
2012. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
December 19-iek vagyunk, eddig. Első baba, és még nem tudni, hogy kisfiú, vagy kislány lesz-e.Rosszulléteim egyáltalán nem voltak, csak aluszékony voltam/vagyok:), poci látszik már. Amúgy teljesen jó a közérzetem, csak a ruháim szűkülnek:). Vásárlást és babaszobát szeptembernél ellőbbre nem tervezek. Kellemes és örömteli babavárást mindenkinek!:*
2012. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia,


én január 20-ára vagyok kiírva. Másod baba lesz, már van egy lányom, aki pont ma 6 éves :)

Tegnap igazából begurultam, mert jóformán már egy nadrágomat sem tudom begombolni. Elmentem a chicco bababoltba és közben azon agyaltam, hogy ha 10e lesz egy gatya de akkor is veszek valamit :) Mázlim volt, 20 % kedvezméány és két nacit (halásznadrág, rövid farmergatyó) vettem 6190-ért. Nagyon örültem neki. Őszre télre már rendeltem bonprixből két farmert (kantáros, sima) de azok még melegek. Meg vagyok velük elégedve.


Ha kiderül, hogy fiú lesz, akkor mindenképpen vásárlás lesz, mert a családban több a leányunoka és az enyém a legkissebb, így sok a lányruhám. Babakocsi, hordozó van. de egy autósülést mindenképpen tervezek majd venni a másodiknak...


Amúgy most kezdem élvezni a várandóságot. Lányommal nem volt panasz, de a második terhességnél sok a puffadás, teltségérzet, gyomorégés, gyomorbántalmak és ez a gyerek nem igazán kedveli az édességet. A fagyitól például az első két hónapban beteg voltam, ha elnyalatm egyet...


Én is várom már a rugdosást. :)


14 hetes

2012. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!