Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor érdemes legkorábban...

Mikor érdemes legkorábban ultrahangra menni, ha az érdekel hogy jó helyen ágyazódott-e be a Csöppem?

Figyelt kérdés

Ma van a 28. ciklusnap, ma reggel teszteltem halvány, de nagyon jól látható pozitívat.

Ha jól tudom, akkor az 5. héten már látszik a petezsák, és a 7. héten már van szívhang is, ügye?

Nagyon izgulok!!!!:) Köszi előre is lányok!



2012. aug. 6. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én amikor elmentem dokihoz, hogy babát várok, akkor a doki szerint kb. 4 hetes lehettem. Rá 1 hétre kellett mennem z első UH-ra. Akkor voltam 5 hetes. Látszott a petezsák. Rá 1 hétre 6hetesen már szívhang is volt. De ezt majd a dokid mondja meg. Először úgy is ő vizsgál meg, vizelet vizsgálat stb. Csak utána mehetsz UH-ra.
2012. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és gratula:-)
2012. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráérsz elmenni akkor,mikor már 6-7hetes vagy.Csak azért,hogy lát-e már petezsákot,felesleges,mert úgyis vissza kell menni a 6-7-8.héten,hogy van is e benne valami.
2012. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a 7-8. héten elég elmenni :) én 7 hetesen mentem dokihoz, 7+4 hetesen voltam uh-n egy másfél centis babával szívhanggal :)

boldog babavárást és gratula

2012. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért én a jövőhéten valószínűleg elmegyek; én is úgy gondoltam, hogy akkor már látszik petezsák.:)
2012. aug. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!