Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cleopatra medical center 4D,...

Cleopatra medical center 4D, mi a véleményetek? ( Szinyei Merse Ház)

Figyelt kérdés

26 hetes kismami vagyok, a Genesisben voltunk legutobb, gondoltuk kiprobaljuk ezt.

Mi a velemenyetek rola?:) szep kepeket, felvetelt kaptatok? Tapasztaltak? Kedvesek?



2012. szept. 18. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam, egyszer 18 hetesen, egyszer pedig 28 hetesen. Mind a kétszer nagyon rendesek, udvariasak voltak, a szonográfus is, a második alkalommal nem mutatta magát a fiam, ezért mondta, hogy ha nem sietünk, akkor várjak kint, amíg a következő hölgyet megnézi, addig egyek, igyak, sétáljak, hogy jó képeket tudjon csinálni. Én meg voltam velük elégedve.
2012. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi eddig 3szor voltunk, 17,21 és 27 hetesen. Ebből kétszer meg voltunk elégedve, amikor szombaton voltunk a Takács Ibolya szonográfusnál, egy alkalommal amikor egy Kovács nevű volt, ő nagyon hamar lerendezett minket, 15 perc alatt összesen már kint is voltunk,és a modora sem tetszett, de elképzelhető hogy rossz napja volt. De mégegyszer fogunk menni, akkor is biztosan szombatra kérünk időpontot!

Amúgy meg a rendelő szép,tiszta, nagy plazmatévén nézheted a vizsgálatot,és az árak sincsenek elszállva. Én merem ajánlani.

29 hetes kismama

2012. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia.


Hát...nem tudom hogy több hölgy van-e itt mármint szongoráfus, de én 31. héten voltam és iszonyatosan modortalan volt a nő, eleve 20 perc helyett 14 percnél többet nem votam bent :( egyfolytában leocsárolt hogy ilyenkor minek mentem, meghogy be van bújva a kisfiam a méhlepény mögé vagy hova (annyira nem értek hozzá) és hogy nem lehet róla jó képet csinálni és abba is hagyta. (Meg ez előtt tudni kell 2 nappal voltam a 30. heti genetikai uh-n amit végülis persze elmontam és onnantól kicsit sem érdekelte sőt...leb..ot hogy hogy gondolom hogy 2 napra rá ismét eljövök egy uh-ra)


namármost uram bocsánat

1. hagy döntsem el én mikor megyek mikor nem amikor 10-14 percért is úgy hogy semmit nem láttam a gyerekemből szinte kifizetem a teljes összeget.

2. Nem árt a babának ez már köztudott és azért is mentem el mert nagyon szerettem volna már tudni hogy mlyen nemű biztosra mivel vásároltam volna tovább a dolgokat.


na nem is ragozom tovább. van viszonyítási alapom 2. babát várom (elsővel is 3x voltam 4d-n)most a fiammal is ez volt a 3.


a 6 alkalomból 3x voltunk máshol és 3x a Cleopátárba a XIII. kerületbe ( hát ez utobbi a leges leges legtökéletesebb) Kedvesek, odafigyelők, nem kapkodnak, kitartóak és még a képek is jók voltak.


35+3 hetes kismama

2012. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: előttem szólohoz írnám kérdezném: Ez a modortalan nő egy vörös rövidhajú???? mert ha igen biztos nem rossz napja volt hanem egyeszerűen ilyen bunkóóóó


és igen nekem is mondom 10-14 perc alatt bementünk megnézett és már kint is voltunk alig volt uh-ebből :(

2012. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Akkor szombatra kérjek időpontot inkább? Mert kértem péntek délutánra.

Pedig egy olyan kedves hölgy vette fel a telefont, azért biztam benne, hogy ez jó hely. De ez a baj, hogy mindenhol ki lehet fogni ilyen szonográfust:(

Mit tanácsoltok? Menjek egyáltalán? Most nagyon elbizonytalanodtam.

Jo lenne tudni, hogy mikor dolgozik a kedves hölgy es a mufurc.

2012. szept. 19. 09:27
 6/14 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnátok kepet felrakni a babarol? Kivancsi vagyok, hogy milyen felvetelt keszitenek:)

Koszonom!

2012. szept. 19. 09:35
 7/14 anonim válasza:

Szia.én a 25.héten voltam náluk.15 perc alatt végeztem de kértem +cd-t képekkel és 5-15 kép helyett 50db képet csinált elég jó minőségben!!!Én is péntek délután voltam és aranyosak voltak ,nem kértem genetikát de azért megnézte hogy minden rendben van-e.Én merem őket ajánlani.

28hetes kismama

2012. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló: igen, egy rövid vöröses hajú nő. Ő a Kovács. Tudom,mert direkt megkérdeztem mielött most legutoljára bejelentkeztem, hogy én a barna hajúhoz kérek. Mondták hogy ő a Takács Ibolya, és csak és kizárólag szombatonként van ott. Hétköznap meg a vörös hajú. Na hozzá tuti nem megyek mégegyszer. Ja és nekem is mindig nagyon bújik a méáhlepényhez a baba, akárhányszor voltunk. Most sem lett volna róla 1 jó kép sem, ha ez a kedves szonográfus addig nem "bajlódik" mig pár miliméterrel odébb nem varázsolja a méhlepénytől.28 perc volt nála most maga a felvétel.Szóval ég és föld a különbség.

Kérdező: Nyugodtan jelentkezz be, de mindenképpen szombatra kérj időpontot, a Takács Ibolyához.


[link]


[link]

2012. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok! Hát akkor jól beleestem én is ebbe hogy ahhoz a nőhöz kerültem de nem ismertem a helyet :(


A telefont aki felveszi kedves fiatal lány, de ő csak a recepciós. Nagyon-nagyon-nagyon bántam és bánom mai napig hogy oda mentem az utolsó 4d-re (mert többet fizetni nem akartunk már) nagyon szomorú voltam hogy egy ilyen bunkó nőt fogtam ki és én is csak sima mozit kértem genetikát nem, de csak annyit kérdeztem tőle hogy esetleg tudja -e hogy mekkora a baba súlyra cm-re de közölte bunkón ezt is hogy nem hát nem azt a csomagot kértem. na erről ennyit



Kedves kérdező: Ha a többi lány azt mondja a másik hölgy kedves és szombaton van akkor szombatra kérj időpontot, de pénteken el ne menjél!!!!


Én ha mennék biztos hogy a XIII. kerületibe mennék igaz drágább is ott de ott voltam már 3x.


boldog babavárást és írjál ha voltál hogy milyen volt!

2012. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziazstok!

Meg multheten bejelentkeztem a genesisbe, es csak utana a cleopatraba, mert akkor hallottam rola. De a genesist sem mondtam meg le. Szoval szerintem oda megyek holnap, 12-re van idopontunk.

Nem akarom megkockaztatni, hogy ne legyen jo elmenyem:(


Koszonom szepen a valaszokat, mindenkinek ment a zold kezecske!:)

2012. szept. 20. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!