Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi van ha nem lesz nálam az...

Mi van ha nem lesz nálam az ultrahang kép?

Figyelt kérdés
Egyenlőre csak egyszer voltam nőgyógyásznál, aki egyből a védőnőhöz küldött. Kaptam egy leletet meg mellé egy ultrahang képet. Édesapámnak pont utána volt szülinapja, ezért úgy közöltem vele a terhességet, hogy megkapta az unokája "első fotóját" bekeretezve. Most azt olvastam itt az egyik kérdésnél, hogy a védőnőnek nem csak a lelet, hanem a kép is kell. Sajnos más városban lakunk, lehet,h amikorra van időpontom, apa nem tudná visszajuttatni. Próbáljam azért mindenképp visszakérni addig, vagy ne foglalkozzak vele, vagy mondjam le az időpontot amíg nem kerül vissza? Bocs, ha hülye kérdés, de tipikus első gyerekes kismama vagyok, és parázok mindenen:) Természetesen a lelet nálam van (rá si van írva, h védőnőhőz átirányítva), csak az ultrahang kép hiányzik.

2012. okt. 12. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kell a védőnőnek az uh kép, mit csinálna vele?

én pl nem is kaptam , nekünk 1000ft lett volna darabja mert nem adnak ingyen..


ugyhogy ne parázz nem kell

2012. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem, nem is kérte. Nem is kap mindenki képet.
2012. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fotó a védőnőnek!!

Minden érték a leleteden van, az a lényeg.

2012. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam! Körzetes SZTKs rendelésen voltam, akkor ezek szerint szerencsém volt. Az orvos is nagyon kedves és szimpatikus volt.(Rákerestem neten és egy drága magánklinikán is dolgozik, szóval ugyanott tartok vele, mintha magánrendelésre mentem volna.:))Jó ez a topik, és rendesek vagytok hogy ilyen gyorsan válaszoltok, örülök, hogy idetaláltam.
2012. okt. 12. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, a papíron rajta van minden!
2012. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kép nem kell a védőnőnek.van ahol nem is adnak...nem szonográfus ő mit kezdene vele??? csak a papír kell amin az adatok szerepelnek,azokat beírja a kiskönyvbe és kész
2012. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőnek csak a papírok kellenek, a kép inkább a családnak kell, mint egy szép emlék.
2012. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pendrive-on kaptam először képet és nem kellett a védőnőnek! :)
2012. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se kaptam képet csak papírt azt vittem el és nézte meg.
2012. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Védőnő vagyok. NEM kell kép. Bőven elég a lelet, azon minden infó rajta van, amit mi kérünk.
2012. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!