Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 9 hetes Uh-n adnak képet?...

9 hetes Uh-n adnak képet? Vagy bármilyen UH-n?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kérsz igen.
2012. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És kell fizetni érte? Csak mert akkor úgy készülünk. Első baba és még nem nagyon vagyunk képben. Az apuka bejöhet az uh-ra?
2012. okt. 17. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon orvosfüggő, az én fogadott dokim mindig ad!!De hallok itt sok olyan orvosról a szülészeten aki nem ad soha.Elvileg fizetni kell érte úgy tudom,de eddig mindig kaptam.
2012. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt lehetőség kinyomtatni, ahol csinálták, de az uh monitorját lefotóztam, ahogy a minimanó rajta volt. Amennyire csak lehetett, kinagyította nekem a nődoki a képet. Egyébként jót vigyorogtak rajtam az asszisztens nővel. :)
2012. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az I-es Klinikára járok, ott bármennyi képet kérhetsz, csak képenként ki kell fizetni 500 ft-ot. Bár nekem első alkalommal ingyen adtak egyet :)
2012. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) 1. Uh-nk lesz a debreceni OTI-ban.
2012. okt. 17. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez várostól függő. Veszprémben nekem azt mondták hogy képet csak a 12 héttől adnak de fizetni kell érte.
2012. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!