Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt valaki a 34-hét után 4D-n?

Volt valaki a 34-hét után 4D-n?

Figyelt kérdés
annyira mennék még 1*, de a 29-hetin azt mondta a doktornő, hogy csak a 30-hétig csinál, mert utána annyira lent van a feje, mag valószínűleg takarja a pofit, hogy ő nem ajánlja...

2012. okt. 24. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én voltam!

Tényleg alig látszott valami:-) De engem nem lehetett volna visszatartani 6ökörrel sem :-) 35-36 hetes voltam...

2012. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a betöltött 37.héten voltunk és akkor kaptuk a legeslegszebb képet a kisfiúnkról :)

Rá egy hétre megszületett és nagyon hasonlított a képen lévő babárra :)


[link]

2012. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem fogom kibírni én sem... :) csak kíváncsi voltam. második válaszoló, nagyon szép a kisfiad :) gratulálok hozzá :)
2012. okt. 25. 06:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!

Már 5 éves nagyfiú :)

3 kisfiam van, mind a hárommal voltunk a terhesség legvégén is és nem bántuk meg!


SZerintem Te sem fogod! :)

Ha közel van hozzátok akkor jó szívvel ajánlom a 4D genesist! Mi oda jártunk végig :)


Szép szülést és egészséges kisbabát kívánok!

2012. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ami szép az szép :)

csak a párom miatt irtam ki a kérdést, én ugysem tudok ellenálni a kisértésnek.... :) mennem kell, látni szeretném a kisfiúnkat, még egyszer a pocakomban :)


nagyon köszönöm, hogy válaszoltál, segitettél meggyőzni, hogy igenis látszik!!!

2012. okt. 26. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!