Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nálatok is csak kiöblítik a...

Nálatok is csak kiöblítik a pisis poharat és visszarakják a helyére a védőnőnél?

Figyelt kérdés
tegnap miután adtam pisimintát,láttam,hogy a védőnő csak kiöblíti a műanyag poharat és visszarakja oda,ahonnan elvette.Megijedtem,hogy elkaphattam valamit...legközelebbinkább úgy viszem a pisit :S

2012. nov. 7. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. ÉS különben nagyon nem értettem, h minek még a védőnőnek is mintát "venni", mikor ott a cukorterhelés+ semmi bajom nem volt a cukrommal. De ő azért 4-5 alkalommal "bekérte". Vigyél nyugodtan otthonról, már én is azt csináltam többedik alkalommal.
2012. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk is csak elöblíti!!

"Megijedtem,hogy elkaphattam valamit.."

Miért nem mostál kezet???

2012. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

azért mert ha "mosószerrel" tisztítaná a következő embernél tönkre tenné a mintát mert rendesen "kiszárítani" nincs idő, elég edény egy szintén nincs......

De ha nem dugod fel nem kapsz el semmit....

2012. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mostam kezet,csak azt hittem,hogy új poharat kaptam és teljesen "oda" tettem pisilés közben.csak utána vettem észre ,hogy az ugyanaz a pohár amit más is kap...
2012. nov. 7. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, 2. Előttem nem tudom ki pisilt bele abba a pohárba, lehet hogy ő nem otthonról hozta a mintát, és lehet h erős hüvelyfertőzése, gombája, candidája, hepatitise...mit tudom én mije van még, és mondjuk épp h Ő nem mosott kezet...Na és akkor ezt a kilötykölt poharat tegyem az alsó fertályomhoz, hátha véletlenül hozzáér???

Nem a kérdező vagyok, csak egyből ez villant be nálam, a kézmosásra!

2012. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk saját üvegbe kell vinni, és meg szokta kérdezni, hogy kell-e nekem az üveg vagy kidobhatja.

Laborvizsgálatnál meg lenyúltam a poharat a váróból, otthon elintéztem a dolgot és vittem a pisit. Ha van rá esély, hogy kell minta, mindig viszek otthonit.

2012. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem így van. Én láttam mikor kidobja a szemetesbe :)
2012. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is otthonnról kell vinni (bár én eddig mindig elfelejtettem :D). Szerintem te is vigyál magaddal nyugodtan. Neki nem kell reggeli első pisi.
2012. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!