Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tatabányán 4D ultrahang?...

Tatabányán 4D ultrahang? Tudtok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
Van itt kérdés erről, de nagyon régi, hátha van már újabb tapasztalat. Dr. Lollok Zoltánról olvastam, hogy nagyon jó, de szerintem nagyon drága. Van valaki, aki olcsóbban dolgozik? Ha nem muszáj, akkor nem fizetnék közel 20ezer forintot.

2012. nov. 29. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan a Lolloknál voltam még 2009-be, nem tudom most mennyit kér, de akkor 13000 volt nála a 4D. Én nagyon meg voltam vele elégedve, nagyon precíz, türelmes volt velem.

Mostanában őt nagyon dícsérik:

[link]

2012. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tatabányai vagyok, de Győrbe mentünk el 4D-s ultrahangra, mert mire időpontot kaptam volna a Lolloknál, addigra meg is szültem volna. Ez tavaly volt.
2012. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Èn nemrég voltam a Lolloknàl, 16ezer a 4D nàla. Èn NEM ajànlom! türelmetlen, ràzta a hasamat mert nem mozgott a baba és szencségelt is! Oroszlânyon a kòrhàzba van 4D, 10ezer+ 2ezer ha kérsz fotòt is. 34hkm
2012. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
asaziasztok! Én győrbe voltam az első és most a második babámmal is, a Bemtéri rendelőben! Nagyon kedvesek és az ára is jóval kedvezőb! Interneten megtaláljátok www.4dultrahanggyor.hu az oldaluk! Az ár is fent van! Én csak ajánlani tudom nektek!
2012. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mi is abban a rendelőben voltunk Győrben. Nem mutatta meg az arcát a kislányom 40 perc alatt, így mondták, ha bármikor erre járunk, ingyen megnéznek újra és kapok egy képet a Picúr arcáról.
2012. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!