Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » UH-n úgy megnyomta a nő az...

UH-n úgy megnyomta a nő az egyik oldalon a hasam, hogy utána fájt vagy fél órát. Ugye nem lehet ettől baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza... Annyira elkeserített ez az egész... Pedig már 3. baba. Lehetne mondani, hogy már milyen rutinos vagyok... De nem...

2012. dec. 3. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lett baja a babádnak, hiszen őt védi a magzatvíz, és amúgy sem nyomják úgy a hasat, hogy baja lenne a babának. Ez csak neked volt kellemtelen, és fájdalmas. Nincs gond, ne aggódj. Most pihenj kicsit, ha van rá lehetőséged.
2012. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekekem is volt ilyen.Elmentünk 4d-re de a nő úgy megnyomkodott az uh fejjel,azt hittem gond lesz annyira fájt,még másnap is.Szerencsére nem lett baja a manómnak.Az első babánál nem volt ilyen,hogy durván csinálták volna.
2012. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam pont egy hete 4D-n, de nekem kézzel nyomkodta többször a pocakot, hogy a baba vegye el a kezecskéjét, az arcáról. És nekem csak a bal oldalt fáj, a nyomkodására, tehát nem azért fájt mert megnyomta, hanem akkor tűnt fel hogy fáj a méhemnek ezen része a nyomásra. Remélem érthető! Én is tettem fel itt kérdést, hogy miért fáj ott a méhem, azt mondták, hogy érzékenyebb, és mindenki úgy javasolta, ahogy a dokim, hogy elkezdhetem szedni a magnéziumot. Hány hetes vagy kérdező?


Én 24. :D

2012. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak annyira ki voltam rajta. Főleg, hogy annyit agyalok azon, hogy visszamenjek a régi dokimhoz. (60 km-rel arrébb van - Szolnok-Kecskemét) Erről meg én tettem már fel korában kérdést... Szóval tele vagyok ezzel a dilemmaval, erre meg így jöttem ki UH-ról... Olyan rossz volt...

Ja, és 21 hetes vagyok.

2012. dec. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!