Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapesten hol van nőgyógyásza...

Budapesten hol van nőgyógyászati ügyelet?

Figyelt kérdés
Hová tudnék bemenni, hogy ellássanak? Nincs orvosom, most derült 1,5 hete hogy terhes vagyok, még nem voltam nőgyógyásznál. Jó, ha 5-6 hetes lehetek, de most erősen görcsölök. Nincs jelenleg TB-m sem, önbefizető vagyok. XIII. kerület.
2013. júl. 26. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Nyírő Gyula kórházat találtam a neten.Miért nem hívod föl a mentőket és ők elmondják hova tartozol.
2013. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a SOTE 1re vagy 2re bemész tuti el tudnak látni. Vagy bármelyik kórházban is akár. Én amikor görcsöltem akkor(Később kiderült vesemedence gyulladás miatt,ami miatt jó 40fokos lázam is volt napi 2szer felszökött) akkor a Szent Imrébe mentünk be.Ott van ilyen sürgösségi ambulancia.Én mondjuk ott is szültem,mert ott volt a dokim. Csináltak nekem egy labort,vérképet,pisit és UH-t másnap.Bent tartottak.Kaptam infuzióban lázcsillapitót is. 1 hétig naponta 2szer felment 38-39fokra és a gyógyszerek és hütőfürdő nem segitett már. (32 hetes voltam ekkor)
2013. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Most nézem ott csak magánklinika van.
2013. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint első.A Honvéd kórházban van nőgyógyászat.Itt vagy még,vagy már elindultál valahova?456-1800
2013. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz sikerült mennem, kisebb vagyonért, de el lettem látva..
2013. aug. 5. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!