Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mik a tehendoim a terhesseg...

Mik a tehendoim a terhesseg ideje alatt, milyen vizsgalatokra, es kihez kell jarni?

Figyelt kérdés

fogadott orvosom van, o hozza fogok jarni vegig, eddig 1x voltam nala, most 9+4 hetes vagyok, 11-ere van ujabb idopontom.

arra lennek kivancsi hogy a doktorno, elmondja mindig hogy hova merre mikor kihez kell mennem? vagy a fogadott orvos csinal meg minden vizsgalatot? pl: vervetel, kiskonyv kiallitasa, meg minden ami a terhesseggel jaro vizsgalat...

olyan tajekozatlan vagyok ebben..

olvasgatok utana, de nem sok mindent tudtam meg belole...



2013. dec. 5. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem az orvos küld mindig mindenfelé. Ha nincs gond, akkor havonta egyszer találkozunk, elmondja, h abban a hónapban hová kell mennem, milyen vizsgálatok lesznek és én is feltehetem a kérdéseimet. Fogadott orvos. Asszem (SZTK-s, de annyit adok, mint a korábbi privát orvosnak, aki lesz.rta magasról, ha volt vmi bajom).

12 hkm

2013. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem is fogadott orvosom van ő az sztk-ba adja a beutalokat vérvétel belgyógyászat,fogászat de ott én dönthettem kihez megyek nem volt megszabva,utánna ha minden rendbe az elején csak havonta egyszer találkoztunk, most már hetente járok a korházba nstre

37hetes kismama

2013. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a védőnő az első találkozás alkalmával töltötte ki a kiskönyvet. Plussz adott egy A/4-es lapot, amin rajta volt minden: melyik héten milyen vizsgálatot kell elvégezni, és hogy hol...

Keresd fel a lakhelyed szerinti védőnőt, és kérd tőle a kiskönyvet, meg ezt a listát is (ha van neki)...

Nyugodj meg, mi is így voltunk vele egy pár hónapja, sőt még most is...


31 hkp

2013. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
védőnő küld mindenhova de ha van a környezetbe aki már szült nem rég attol kérdezz mert ez nagyon változó, én egy csomó mindent másoktol tudtam meg hogy mikor hova kell menni :) nállunk igy volt és utálom a védőnőm ;) ő is engem ;)
2013. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!