Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapesti jó szülészetek, jó...

Budapesti jó szülészetek, jó orvossal? Kinek melyik "jött be"?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy a 2. babánkat várom. Az elsőt a Péterfyben szültem, de a fogadott orvosom nagyon kitolt velem, az utolsó hónapban "leadott" másik orvosnak... Szerencsére iszonyat jó szakember volt, és nagyon kedves, neki minden tiszteletem, a kórház, és a nővérek is rendesek voltak, de már nem mennék oda még egyszer szülni e miatt.

Szeretnék viszont Budapesten maradni, erre vidéken katasztrófa kórházak vannak. Szeretnék egy Pesti, a város keleti részen lévő kórházban szülni, és egy oda tartozó orvoshoz járni magánrendelésre. A magánkórházat személy szerint feleslegesnek tartom, tökéletes egy "sima" szülészet is, esetleg magán szobával.

Aki tud ilyen kórházat, és van jó tapasztalata mind orvos, mind szülészet terén, legyen kedves segíteni. Ha lehet, árakat is írjatok, mennyit kér az orvos havonta, illetve a végén, és ha lehet, akkor, hogy mennyibe kerül egy magánszoba - tuti, hogy császár lesz, szeretném, ha a férjem benn maradhatna velem éjszakára.



2014. jan. 8. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bár a magánklinikát kizártad,azért javaslom dr.Tóth Károlyt és a Róbert Klinikát.1 éve szültem ott,és egyetlen percét se cserélném le,maximálisan elégedett voltam mindennel.Természetes,gátvédelmes szülés,a párom bent lehetett,segítettek mindenben.

Tesóm 1,5 éve szült az Uzsokiban,de mivel foglalt volt a magánszoba,nem tudott oda menni,igaz még az általános kórtermek is normálisabbak az Uzsokiban,mint sok más kórházban.Az orvosa dr.Lajis Tímea volt,vele is meg volt elégedve.

2014. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én is a Róbertet tudom javasolni,és ott dr.Teksét
2014. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de a magánklinikát sajnos nem engedhetjük meg magunknak. A magánszoba még belefér.
2014. jan. 8. 16:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Dr. Toldi László, magánrendelő az Örsnél illetve Gödöllőn, szülést a Bajcsyban vezet le. Keress rá a neten, saját weboldala van, ahol időpontot is tudsz foglalni. Árlistaja is ott van.
2014. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél? Bababarát kórházat vagy inkább egy vaskalaposabbat?

Elég nehéz lesz olyat találni, ahol apuka bent lehet veletek éjszaka, főleg az első éjszaka, szerintem azt még a baba-barátabb kórházakban sem engedik. Én a SOTE I-en fogok szülni, ott biztosan nem lehet.

2014. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szinte minden kórházban van olyan magánszoba (általában 10.000 ft / éj ), ahol csak te vagy, és ott akár benn is aludhat a párod. Ilyesmire gondoltam, legalábbis ez mindenképpen szempont nálam a császár miatt.

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha van még pozitív tapasztalat, azt szivesen olvasnám, szeretnék alaposan körülnézni.:)

2014. jan. 11. 13:23
 7/12 anonim ***** válasza:

A SOTE I-en biztosan nem aludhat bent, és még az 1 ágyas alapítványi szobákba sem mehetnek be hozzád a látogatók, még az apuka sem! Ha mégis bemenne, pillanatokon belül jön a biztonsági őr és kiküldi. Sőt a látogatási időn túl a látogatókat a folyosóról is elküldik ! Ez biztosan nem a te kórházad lesz!

A János a másik véglet, ott viszont még a 3-4 ágyas szobákba is simán bemehetnek hozzád bárki.

2014. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Uzsokit sokan ajánlják, ott van fizetős szoba, nem is olcsó (15 ezer /éj), de ott sem alhat bent veled a párod, csak sima látogatási időben mehet és a szobába még akkor sem mehet be.

Őszintén szólva én nem tudok olyan állami kórházat ahol bent is alhat az apuka.

2014. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dr Lintner Balazs.

Nagyon profi uh-s, es tobb hely kozul is valogathatsz, hol szeretnel szulni nala.

2014. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megtaláltam a kórházat, és az orvost is.:)
2014. jan. 20. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!