Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Helyben orvosváltás, ha csak...

Helyben orvosváltás, ha csak 4 doki van az adott intézményben?

Figyelt kérdés
Egy jó hírnevű dokihoz kezdtem el járni, de nekem sajnos nem jött be. Nem foglalkozik velem, úgy érzem teljesen feleslegesen fizetek neki. Viszont abban a kórházban csak 4 doki van, ebből 2t érdemes fogadni is, ők jó kapcsolatban állnak egymáshoz. Akihez én járok UH-s orvos, valamint osztályvezető helyettes. Hogyan venné ki magát, ha átmennék a társához? Vagy menjek inkább másik kórházba? Volt valaki hasonló helyzetben? 17 hetes kismama
2014. jan. 20. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mehetsz nyugodtan a kollégájához. Ha tartasz attól, hogy hátrányosan érint téged az orvosváltás, akkor még mindig választhatsz másik kórházat és orvost-bár ez is lutri, és 17 hetesen lassan találni kellene egy végleges dokit. Én a helyedben - ha egyébként a kórházzal és a személyzettel elégedett vagyok - először a másik kettő közül választanék. Ha rákérdezne a váltás okára, megmondanám neki az okot (pl.: nagyon jó szakember, de nem tudsz vele jól kommunikálni, nem vagytok azonos nézőponton emberi oldalról.)
2014. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!