Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Rendezve van a tb-m, akkor...

Rendezve van a tb-m, akkor van olyan nőgyógyász, aki ingyen el kell hogy végezze a rutin nőgyógyászati vizsgálatokat rajtam? És ha babát szeretnénk, akkor a babakihordás ideje alatti vizsgálatokat is?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 20:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Attól még kell adatokat felvenni, meg a TAJ kártyát is elkérik.
2014. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Továbbra is azt gondolom, hogy én nem magánrészlegre kértem időpontot. És azért nem voltam, és most sem vagyok tisztában a dologgal, mert korábban az SZTK-ban voltak rendelések, de az megszűnt, és betették a kórházba.
2014. márc. 12. 20:35
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg magánrendelésre jelentkeztél be és kértél időpontot. Annak a tarifája 10 ezer ...

Melyik településről van szó? Akkor talán jobban tudna valaki segíteni.

2014. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Valaki azt kérdezi, hogy kedvesek voltak-e. Hát, közepes. És rengeteget kellett várnom, hiába mentem oda a megbeszélt időre.

Akkor külön hangsúlyoznom kellene, ha időpontot kérek, hogy de én nem magánrendelésre kérek időpontot?

2014. márc. 12. 20:37
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem titok, Veszprém.
2014. márc. 12. 20:38
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl. nem is kell időpontot kérni az sztk alapú rendelésre. Bemész reggel és várod a sorod.

Azért gyanús, hogy félreértettek téged, mert sima rendelésre nem kell időpont, bejelentkezés.

De miért nem mondod meg melyik városba jársz? Így vak vezet világtalant

2014. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az SZTK biztos nem szűnt meg nálatok,csak átköltöztették...

SZTK:Szakszervezetek Társadalombiztosítási Központja. Tehát olyan rendelő, ami tb által biztosított, így ha fizeted a tb-t, akkor nem kell plusz pénzt kiadnod orvosra.

Ha ilyen rendelésen voltál akkor egy fillért nem kérhetett volna az orvos

2014. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
63%
SZTK rendelésen durván 5perc/ember...magánrendelésen átlag 15-30perc/ember
2014. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Veszprém.

Igen, az lehet, hogy nem megszűnt, csak úgy értettem, hogy megszűnt, hogy elköltözött onnan, és akkor valószínű a beköltözött a kórházba.

2014. márc. 12. 20:42
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezz egyet az oldalon, veszprémi kismamáktól
2014. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!