Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mivel rosszabb, ha nem vizsgál...

Mivel rosszabb, ha nem vizsgálgatnak úgy, mint itthon? És mivel jobb?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy sok külföldön élő kismama mondja, hogy gyakorlatilag az egész terhessége alatt a bugyiját le sem kellett vennie. Ez miért van így? Van valami hátránya ezeknek a vizsgálatoknak, hogy nem csinálják mindenhol? Nem spórolós módszernek tartom, mert olyan helyeken is így van, ahol sokkal több pénz van rá, és színvonalasabb is az egész, esetleg drágább más vizsgálatot is használnak amit itt nem, de bugyit mégsem kell levenni alap esetben.


Most nem az, hogy zavar, mert én perverz vagyok, a fogorvost és a nőgyógyászt is élvezem, csak érdekesnek találom.


2014. jún. 24. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekem se kellett "levenni a bugyim" csak mikor már túlléptem a 40. hetet, akkor néztek meg egyszer.

Szerintem ha nincs probléma, nagyon jó, hogy nem vizsgálgatnak feleslegesen.

Nem volt fogadott orvosom, gondolom emiatt se nézegettek, de egyáltalán nem bánom.

2014. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Külföldön élek es a 28. Hettol 2 hetente volt uh, ctg ver vizeletvizsgalat. Ha a ctg gazos volt megnezte a mehszajat.
2014. jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
nekem volt fogadott orvosom.megsem vizsgalt meg.egyedul a 36.hetenamikor a streptococcusra szurtek.de h meg a 6hetes kontrollon sem vizsgalt meg azert azt furcsalltam.
2014. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
utolso vagyok.uh ot csinalt minden honapban.
2014. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Én a 28. hétben vagyok, magánrendelésre járok, és még csak egyszer vizsgált meg az orvos alulról, amikor összeszedtem egy fertőzést. Egyébként uh-gal vizsgál, úgy nézi a méhszájat, 4 hetente.
2014. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!