Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecenben akik valamilyen...

Debrecenben akik valamilyen ok miatt járnak genetikára, milyen a 18. Heti ultrahang? Az is csak néhány pillanat vagy alaposabban megnézik a babát?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az, aki mindenre rábólint ezért az én történetem teljesen rendhagyó de pont ezért írtam le.


A 21-22 heti ultrahangnál derül ki, ha valami I-sten ne adja nagy gond lenne. A terhesség első hónapjaiban azért csak pár pillanat a vizsgálat mert az ultrahang úgy készül, hogy rázatja a magzatot. Én megtagadtam az egész procedurát és csakis a 21-ik héten mentem el, se előtte, se utána. És nahááát... minden rendben volt. (Megjegyzem, hogy az orvosom nem azért pánikolt, hogy baj lesz a gyerekkel hanem azért ha valami gond lenne ő nem vállalja a felelősséget.)


Elmondtam az ultrahang-orvosnak, hogy csakis azt vizsgálja ami egészségileg fontos és ha eközben esetleg meglátja a baba nemét ne tudassa. Minkét gyermekünknél leírhatatlan boldogság töltött el bennünket férjemmel amikor a szülés pillanatában tudtuk meg, hogy fiu vagy lány lett a baba. Kár, hogy ma a modern tudomány elveszi ennek a soha vissza nem térő pillanatnak az örömét a szülőktől.


Akárhogy is döntesz, minden jót és egészséges kisbabát neked!!

2014. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de néha megadatik :-) nekünk fiút mondtak végig, pedig a férjem kislányt szeretett volna. amikor megszületett akkor tudtuk meg hogy kislány mégis.


nekem mindhárom babát megvizsgálták rendesen, pedig 3 különböző kórházba jártam velük

2014. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!