Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért van ez? Uh-gal mért...

Miért van ez? Uh-gal mért méhnyak hossz 4 mm, míg kézi vizsgálattal cx: 2110? 33 hetes kismama.

Figyelt kérdés

#koraszülés #Rövid méhnyak #uh-s vizsgálat
2014. okt. 2. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
4-es érték a cx-ben nincs is,szerintem nem függ össze a kettő,de amúgy ne foglalkozz vele,már 33 hetesen teljesen ugyanolyan életképes a babád mint előre haladottabb terhességnél,csak még kisebb.Baja akkor sem lenne már ha ma megszületne,de mivel a külső méhszáj még zárt,így kihúzod még valameddig.
2014. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar hogy elvileg a cx: 2110 azt jelenti hogy a méhnyak hossza 2 cm, míg az uhval alig fél cm mértek. Vagy nem ugyanazt jelenti? Kedden kell befeküdnöm a klinikára, de szerintem a baba is nagy (bpd: 94 mm).
2014. okt. 3. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Látod ez az, amit én se értettem sose. C2000-nél nekem is uh-val 4mm mért az orvos. Most a 31 héten c1000 és 3,4 mm mért. Megkérdeztem, hogy hogy is van ez, és végre elmagyarázta az orvos. Ő kézzel azt a részt taintja, ami belóg a hüvelybe, ez nekem az 1.cm. A többi rész a méh falától feljebb található rész, és így lesz egyútt a 3,4 mm. Mértkell befeküdnöd a kórházba?
2014. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hülyeséget írtam 3,4 cm nem mm. Biztos neked is cm.
2014. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!