Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit gondoltok erről? Nem...

Mit gondoltok erről? Nem felháborító?

Figyelt kérdés

Immár 9 hónapos terhes vagyok, azon lassan meg sem ütközöm, hogy a villamoson csak a nyugdíjas korú néniknek jut eszükbe átadni a helyüket. No comment.

De az, hogy a terhesambulancián a nagyjából 15 ülőhelyből négyet két pasas foglaljon el (az egyik felrakott lábbal egyedül az egész sort, gondolom a származását említenem sem kell…), miközben a 8-9 hónapos kismamák sorban támasztják a falat, szerintem egyenesen vérlázító. Az, hogy a személyzet nem szól rájuk, valahol érthető, mert annyi dolguk van, hogy tán észre sem veszik. De hogy a kedves nejüknek sem jut eszébe, hogy az az ülőhely nem feltétlen apának van fenntartva?

Ti mit tennétek/mondanátok egy ilyen helyzetben?


2014. nov. 11. 11:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen "férfinak" azért nem szól a felesége, mert még kap is két frászt mellé.
2014. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Megmondanám "kedvesen" a rejtett erőforrásnak, hogy legyen szíves helyet adni a kismamáknak. Agyam eldobom milyen "emberek" vannak....
2014. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Ne idegeskedj, nem tesz jót. De tényleg mindjárt túl leszel rajta! És csak még rosszabb szitukkal fogsz találkozni, amikor babakocsival közlekedsz :(
2014. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Múltkor pont egy ilyen jutott eszembe a nőgyógyászati magánrendelésen, ahol 4 apuka terpeszkedett a széken a feleségek mellett, mi meg álltunk sorban a fal mellett.


SOTE II. sz belklinika, haematológia szakrendelés. Megnézik a pocidat, aztán olvasnak tovább. Férfiak, nők.

Megüresedik egy hely, kiderült később, h a nő csak mosdóba ment ki. (Ki tudja hány órája ült egyébként azon a helyen...) Én leültem a helyére. Ne tudd meg, milyen villámokat szórt a szeme felém. :)Hihetetlen, de ez van.

2014. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
megkérem apukát, legyen szíves átadni a helyét.
2014. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Igazából,őszinte leszek..

Engem nem háborít fel,ha a Bkv-n,vagy bárhol máshol nem adják át a helyet,a nyugdíjjasok is inkább fellöknek,a fiatalok is inkább végig nézik,ahogy a kismamák állnak előttük...

Ha egy ilyen helyzet adódna,(általában a férjemmel járok terhesgondozásra,kórházba uh-ra..)akkor én nem hinném,hogy bármit mondanék,de abban biztos vagyok,hogy a férjem oda állna és elküldené a p**sába.. amúgy sem szereti se ő,se én a fent említett " gondolom a származását említenem sem kell…" embereket,meg amúgy is elég heves természet..

Úgy vagyok vele,mit várjak az emberektől?! Vendéglátásban,idegenforgalomban dolgoztam/dolgozom,rühellem őket..(mármint az embereket) undorítóak. Meg sem lepődöm ilyeneken,hogy egy helyet nem adnak át,meg felrakja a lábát.. TIPIKUS!

Ne idegesítsd magad kérdező,mindjárt vége a terhességednek és kibújuk a kisbabád!! Sok szerencsét a szüléshez! :)

34hkm

2014. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Hihetetlen, milyen bunkók vannak. Az én férjem, ha elkísér, eleve csak akkor ül le, ha minden nő ül, és még marad hely, amint jön még egy nő, felpattan, hogy üljön csak le.

Egyébként én tuti szólnék, hogy ugyan, legyen már kedves felemelkedni onnan, hogy leülhessek.

2014. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Hát, én nem vagyok az a típus, aki felszólítja őket. Ennek is oka van: ő nem úgy válaszol, ahogy te elvárod, és mégsem adja át a helyét, és végül engem idegesít fel.

:(

Csendben várok, és mindig megfogadom, hogy én sosem leszek ilyen gusztustalan ember.

2014. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Én azért nem háborodom fel ezen, mert az ilyen embereknek nincs annyi intelligenciájuk, hogy felfogják. Lehet, hogy magamban megjegyezném, hogy de bunkó, de nem tenném szóva, mert úgysem fogja érdekelni. Rossz esetben még ki is röhög. A felesége meg azért nem szól rá, mert ugyanazon a szinten vannak. Nem érdeklik, hogy másokkal mi van, lényeg, hogy nekik kényelmes. Sajnos sok ilyen ember van. Nevelés, intelligencia és empátia teljes hiánya.
2014. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

6-s vagyok. viszont a lepontozást nem értem..

nem tanácsot kért a kérdező,hanem véleményt..

2014. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!