Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Orvosváltás terhesség alatt?

Orvosváltás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

3. gyermekünket várjuk. Ugyannak az orvosnak a magánrendelésére mentem, akinél az első kettő is született. Akkoriban is a drágábbak közé tartozott, de elégedett voltam, megfizetettem. Most újra árat emelt és ezt már tényleg sokallom, ráadásul a hozzáállása is kissé "unott" lett.

Gondolkodom, hogy keresek egy megbízható és megfizethető orvost. Hogy működik az orvosváltás? Hiszen a kiskönyvben rögzítve lett már a neve, ő tette az első sorok bejegyzését.


2015. jan. 20. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj az, majd átírják. Nekem még a régi orvosom neve van benne, majd legközelebb szólok hogy írja át.
2015. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akár a 40ik hétn is válthatsz orvos ...

nincs előírva h nála kell maradnod

am meg van hibajavító festék ...

2015. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En valtottam 25 hetesen. Nem szoltam az elozo nodokinak, nem is keresett utana...kerestem egy masikat, elvallat, onnantol kezdve o vezette a kiskonyvemet. Be lett irva az o neve is.
2015. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kórházat és orvost is váltottam a 24.héten.

Nem hiszem,hogy túl ritka esett,úgyhogy ha nem bízol benne 100%-ig válts.

A nevet meg áthúzzák:)

2015. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!