Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha az orvos egy 4-5 hetes...

Ha az orvos egy 4-5 hetes terhességet nem vesz észre ultrahangon, akkor egy hét elteltével - ha mar tényleg lat valamit - akkor az a vizsgálat ingyenes lesz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést... Maszekba minden alkalom pénzbe kerül.SZTK rendelésen minden alkalom ingyenes.
2015. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maszekban miért lenne ingyenes? Megvizsgált, csak korán mentél, de ettől igénybe vetted a tudását, idejét, felszerelését, stb. Sztk-ban meg nyilván az is ingyenes, ha minden nap bemész.
2015. nov. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ültem a nőgyógyásznal a varoba, mikor bejött egy pasi. Mondta az asszisztensek, hogy egy hete voltak itt a feleségével miután pozitívat tesztelt. Az orvos megvizsgálta, nem látott semmit, de ok továbbra is azt gondoljak hogy terhes, az újabb tesztek miatt. Az asszisztens mondta hogy akkor jöjjenek holnap be ujra. Erre a pasi, hogy akkor reméli ez a vizsgálat gratisz lesz, mert ez az orvos hibája volt. Az asszisztens próbálta magyarázni, hogy ekkora terhességnel meg nem mindig látható a petezsak, de a pasi csak erősködött. Végül abba maradtak, hogy majd holnap az orvossal beszélje ezt meg. De gondolom úgysem lesz igaza. Szerintetek?
2015. nov. 28. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1hete késett mikor dokihoz mentem egy előző vetélés miatt. 5mmes petezsákot látott. Visszahívott 2hét mulva kontrollra és mondta h azt nem kell kifizetnem.
2015. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A pasi egy tudatlan bunkó, aki még pofátlan is. Mi az hogy az orvos hibája? A nemét esetleg nem akarja még tudni az embriócsomónak? Nem volt igaza, ezért javasolják, hogy leghamarabb 10-14 nappal a tesz után kell először menni, hogy lehessen is látni valamit.


4-es, neked szerencséd volt, de ez nem elvárható szerintem. :)

2015. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez jófejség a dokitól, amit megtehet, de kikövetelni bunkóság. Kb mint a borravaló: ha az étteremben ad a vendég az ok, általában el is várják, de ha mégsem ad, akkor nem illik beszólni.


Én is elmentem a terhesség alatt fogdokihoz, megvizsgált, elég alaposan, megállapította, hogy minden rendben, gyors, fájdalommentes szülést kívánt és ennyi. Kérdeztem, mivel tartozom, azt mondta, semmivel. Ez neki befektetés: ha valami bajom lesz, hozzá fogok menni.

2015. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!