Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A nyíregyházi Dr. Orosz...

A nyíregyházi Dr. Orosz Lászlóról mi a véleménye aki ismeri?

Figyelt kérdés
Nagyon sokba kerül a magánrendelés? a 18.heti ultrahangot mennyiért csinálja magánba, ha nem hozzá járok?
2016. febr. 8. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Árakról nem tudok nyilatkozni, nem ő volt a dokim, viszont csak rosszat hallottam róla. No de vajúdáskor bekerültem a szülőszobára, épp ő volt az ügyeletes,(34 hetesen vissza akarták még tartani) (saját dokim nem volt benn), és az állam leesett olyan kedves volt. Persze nem sikerült a visszatartás és megszületett a baba 17 óra hossza után, (már saját dokival) de Orosz még visszajött megnézni engem és megkérdezni, hogy vagyok. Szóval az én véleményem pozitív róla. Árakról csak annyit hallottam, hogy húzósak.
2016. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem genetikai uh-n volt szerencsém hozzá, szerencse, hogy nem az első babával, mert ki is akadtam volna. A gyerekemet lebestázta, k...gyerekezte, meg rendetlennek nevezte, mert nem úgy feküdt, hogy mindent jól lásson...

Az első babával meg anno úgy megnyomta a hasamat az uh-fejjel, hogy még utána is fájt egy jó darabig....

2016. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!