Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Peteérés alatt betegség...

Peteérés alatt betegség tényleg eltolhatja az ovulácio időpontját, s ezáltal a menstruáció esedékességét? Lásd még lentebb!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy hete egyfolytában éhes vagyok. De olyan szinten, hogy jól hallhatóan korog a gyomrom és ha nem eszem rögtön vmit, szédülök. Arra gyanakodtam, hogy elég rendszertelenül eszek, olvastam, hogy a helytelen táplálkozás okozhat ilyen problémát. Aztán el kezdett sajogni a derekam jobb oldalt. Gyanakodni kezdtem, és mint kiderült, négy napja késik. Kizártnak tartom, hogy baba legyen a dologban. Óvszerrel védekezünk MINDIG, elejétől végéig, és tudtunkkal nem történt semmiféle "baleset". A biztonság kedvéért vettem egy tesztet, de negatív lett. További tüneteim, hogy a melleim (melyek egyébként elég kisméretűek) jól láthatóan megduzzadtak, és valahogy a mellbimbóim is olyan furák, bár megmondom őszintén, túl sokst nem nézegetem ezt a testrészemet, a változást pontosan nem tudom megmondani. A hasam püffedt és kemény, behúzni nem tudom és nagyon ritkán enyhe szúró fájdalmat érzek a hasam alján. Ha hétfőig nem jön meg, nyilván veszek még egy tesztet, ill. Felkeresem a nőgyógyászomat is. Állítólag, ha a ciklus felénél beteg vagyok, az kitolhatja az egészet. Allergiás vagyok, gyógyszer és egyéb kezelés híján hörgőgyulladásba fordult át a dolog, a magas lázamra rubophent kaptam be, az iszonyatos köhögésemre pedig Libexint. Illetve el kezdtem szedni az allergiámra cetirizint. A mellékelt betegtájékoztatók szerint egyik sem okoz ilyen problémákat. Vki volt már ilyen helyzetben vagy tudnátok vmilyen tanácsot adni?
2016. ápr. 16. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Csupa megjövős tünetek.

A menstruácio szerintem csak azoknál napra pontos akik fogamzásgátlot szednek

2016. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
11 éves voltam, mikor először megjött, fogamzásgátlót soha nem szedtem, és azóta nemcsak napra pontosan, de órára pontosan megjött mindig... :D egyszer a citromlés módszerrel 4 napot sikerült eltolnom (nem ajánlom senkinek amúgy, mikor megjött, iszonyatosan görcsöltem), de most semmi ilyen nem történt.
2016. ápr. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!