Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Milyen véleményetek, tapasztal...

Milyen véleményetek, tapasztalatok van a debreceni Nobilisről a genetikai vizsgálatot tekintve?

Figyelt kérdés
A 12. és 13. hét között javasolt genetikai vizsgálatot szeretném megcsináltatni Debrecenben, de a keresőben nem találtam sok lehetőséget. A Klinikán és a Nobilisen kívül még vagy 1-re bukkantam. Hol érdemes, mit javasoltok, árban és minőségben milyen különbségek vannak?
2016. júl. 19. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. A laborvizsgálatot a Klinikán csinálják. Azt hiszem kb. 15 ezer Ft körül van.A REOF- ot kell felhívni, én kértem időpontot vérvételre, de aztán végülis lemondtam.

Az ultrahangot én Dr. Orosz Lászlónál csináltattam. Az is 15 ezer volt. Azért Nála, mert ő nagyon spec. ultrahangos, szív uh- ot is tud csinálni. A Nobilisben 4D ultrahangon voltunk még az első fiammal, kedves volt a szonográfus hölgy, babamozinak jó volt, de biztosan nem ő a legjobb ultrahangos Debrecenben.

2016. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtál, köszi. Pont gondolkodom azon is, hogy Orosz Lászlót fogadom meg a szüléshez. Amúgy a fiatal orvosra gondolsz? (Mert az édesapja ugyanezzel a névvel szintén nőgyógyász-szülész, csak Nyíregyházán.) Én a fiatalra(30 pár körüli)... Van róla ezzel kapcsolatban is véleményed vagy hallottál vmit róla?

Most nem értem pontosan. Akkor te csináltattál genetikait vagy csak ultrahangot? Ha a genetikait szeretném, akkor a Klinikán a vérvétel és O.L.-nál hozzá az ultrahang? Amúgy ő ezt a vizsgálatot Debrecenben csinálta meg neked? Bocsi a sok kérdésért, de most megörültem. ;)

2016. júl. 19. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A kombinált tesztnek csak az uh részét csináltattam meg. A vérvételt végül inkább nem. A vérvétel vsn a Klinikán, a REOF- nál (Térítéses Betegellátó Központ) kell időpontot kérni, a neten van valahol telefonszám hozzájuk. A fiatalabb Orosznál voltam ultrahangon, van Debrecenben magánrendelőjük, a neten fenn van a telefonszámuk, címük is. Az öccsével együtt csinálják, ő is spec. ultrahangos, de vele még nem találkoztam személyesen. Az első gyerekemmel Orosz László császározott, akkor nem volt fogadott orvosom, de nagyon rendes volt, ezért mentem most hozzá megint. Bár egyre több betege van, elég nehéz elérni, ezért hallottam róla panaszt már kismamáktól, de egyelőre Nála maradok, remélem a szüléskor azért elérhető lesz.
2016. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, értem, köszi. És amúgy ha vizsgálatra mész, a magán rendelőjébe vagy a Klinikára hív? Te akkor végülis megfogadtad/felkérted őt? Bocsi, hogy rákérdezek így nyíltan, de mondott tarifát vagy majd amennyit gondolsz?
2016. júl. 19. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Magánba hívott eddig, az uh- okat ott csinálja. Hallottam olyat, hogy valakit áthívott Nyíregyre is, vagy a Klinikára, aztán a végén meg sem tudta nézni a kismamát, pedig ott várt rá egész nap. Én eddig csak 2x voltam még, az korrekt volt. A szülésről azt mondta, hogy a 32. hét után beszélünk majd részletesebben róla. Tarifát nem kérdeztem. Amikor az első fiam született, a szobatársamnak ő volt az orvosa, neki azt mondta, hogy amennyit gondol, annyit ad.
2016. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszaidat :) Már beszéltem is vele, s jövő héten megyek hozzá a Klinikára, s a genetikait is megcsinálja majd. Remélem, mden rendben lesz és nem lesz szükséges túl sokat mennem. Még annyit kérdeznék, hogy ettől függetlenül te ugyanúgy az OTI-ba jársz a vérvételre, kötelező vizsgálatokra a körzetes orvosodhoz? Mert ugye szinte mki ott futja a kötelező köröket.
2016. júl. 20. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem debreceni vagyok, de igen, a körzeti nőgyógyászhoz el szoktam menni a beutalókért, adóigazolásért. De nálunk nem viszik túlzásba a vizsgálódást, " jól teccik lenni? -Jól. Mozog a baba? - Igen." - Ezzel a vizsgálat le is van tudva. Az előző terhességem alatt még a pólómat sem kellett felhúzni az SZTK- ban, annyira profik.. 😃
2016. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kis OTI miatt akkor nem fogok aggódni, valószínűleg röntgen szemük is van :P Köszönöm még egyszer az információkat! Jó egészséget kívánok!
2016. júl. 21. 19:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Korábban válaszoltál nekem Orosz doktor úrral kapcsolatban. Most írtam privátban, de sztem a rendszer vmit nem jól csinált vagy én nem, ezért itt kérdezek újra. A 12 hetes uh tényleg nagyon jó élmény volt és már a nemét is meg tudta mondani nagy eséllyel. Az érdekelne, mert árakat nem kérdeztem, csak időpontot beszéltünk meg, hogy mennyiért csinálja a 18 hetes genetikai uh-t? Mármint ha voltál már ezen. És téged mennyire sűrűn hív visitre/konzultációra, s hová, Klinikára vagy magánba? Azért érdekelnek ez az infók, mert olyan szűkszavúan nyilatkozott és még nem tudom, mire számítsak. Persze a kötelező oti-s rendelésekre ő is mondta, hogy menjek. Köszi előre is ;)
2016. aug. 27. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!