Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti hogy fizetettek a fogadott...

Ti hogy fizetettek a fogadott dokinak?

Figyelt kérdés
Eddig 12000Ft havonta egyszer kellett menni belefér. De a 34. Hét után behívott a 36.-on, majd a 38.-on, és közölte hogy innentől hetente, a 41. Hétig, ha addig nem szülök. Fizetni minden alkalommal kell, Ctg-t, uh-t kórházban csinálják, nem ő, szülésre 120000-et beszéltünk.... Mindenkinek ennyi??? Csak én sokallom???

2016. nov. 1. 20:51
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

12/ alkalom - havonta 1 alkalom. 2 ha van valami gondom

50/ szülés


tarthatod soknak de bizonyára okkal hív így. mi úgy vagyunk vele hogy inkább most kerüljön többe minthogy a pici kezelésére keljen költeni a későbbiekben..

2016. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó hónapban nem hívott hetente egyik gyereknél sem,ez szerintem pofátlanság és feleslegesen vizsgálgat.Sőt!Azt sem várja el h mindig magánba menjek,és sztk-s rendelésen mindig előre vesz 😊 Szülésre nem mond árat.
2016. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a heti gyakoriságú vizsgálat is ugyanannyi nála, mint a sima havi terhesgondozás? Mert a régi dokimnál (akinél az első gyerekemet szültem), a terhesség végén a heti vizsgálatok töredékébe kerültek, mint a havi terhesgondozás (de ez ki volt függesztve egy táblán a rendelőjében. Pl. a havi gyakoriságú terhesgondozás 12000,-ft volt, utána a 37. héttől az nst 3000/alkalom. De lehetőséget adott, hogy az NST-ket a kórházban csinálja, azért nem kellett fizetni.) Szerintem kérdezz rá, jogod van tudni, és nem is mindegy fizetsz-e és mennyit.
2016. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!