Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elég ennyi vizsgálat?

Elég ennyi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Magán nőgyógyásznál voltam. Megállapította, hogy kereken 7. hetes vagyok. Mondta, hogy legközelebb a 11. héten menjek hozzá, vagy ha elvégeztetem a kombinált tesztet (12. hét), akkor utána.

Közben nem kell vizsgálat?


2016. dec. 28. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet elég. 6+1 ill. 9+2 héten voltam, de csak azért h lássuk jól fejlődik e.

Utána 13 dik héten...

Magán orvos általában havonta 1szer néz uh-val.

2016. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

csak olyan kellemetlenül érezném magam (még pluszban a puszta tényen túl is), hogyha a kombinált teszten derülne ki, hogy már x héttel ezelőtt óta gond volt...

2016. dec. 28. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A kombinalt tesztet 12-13 . het elott eleve nem csinaljak.
2016. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt tudom....csak az érdekelt, hogy a nőgyógyász nem csinál-e előtte még egy normál vizsgálatot...
2016. dec. 28. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem visszahívott még 9-10 hetesen (pedig sztk), akkor adta ki a beutalókat a vizsgálatokhoz, meg utána mehettem a védőnőhöz. De nem mindenki hív vissza.
2016. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De nincs mit vizsgálnia addig. Most még az a leglényegesebb, hogy legyen szívműködés, mást nagyon vizsgálni még is nem lehet annyira pici és fejletlen még.
2016. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2016. dec. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!