Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 20hetes kismama vagyok 3....

20hetes kismama vagyok 3. babámat várom és nem nagyon érzem a pici mozgását kicsit zavar vagy lehet azért mert mellsö falon tapad a placenta mélyen tapadó ezvan a papiromra irva?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A mélyen tapadó azt jelenti,hogy lent van közel a méhszàjhoz vagy el is éri esetleg részben vagy egészében fedi.


Nem amiatt, hanem a baba miatt nem érzed.

Én a 3. babàt kb 20 hetesen éreztem igazàn mozogni,addig kb remegést max, azt is ritkàn. Màr aggódtam,de minden rendben volt.

Az elsőt màr a 13. héten a màsodikat 14-15.héten éreztem. Ehhez képest iszonyat aggódtam,hogy mi lehet. Prdig most a lepény is hàtsó falon van. Szerintem nem.lesz túl aktìv baba.

2017. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a választ :)
2017. jan. 3. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pl a 22-ik héttől éreztem igazán a picit. Szerintem légy türelmes, fog ő jeentkezni nem is kicsit nemsokára.

Boldog babavárást :)

2017. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönőm :)
2017. jan. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!