Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megkérhetem a nőgyógyászt,...

Megkérhetem a nőgyógyászt, hogy írja bele a kiskonyvembe a szülés várható időpontját?

Figyelt kérdés

Illetve, hogy külön igazolast id adjon róla?

Sajnos munkanélküliről kell igénybe vennem a csed-et stb.

És időben csak úgy jövök ki, ha már 28 nappal korábban megigénylem. Ahhoz viszont kellenek ezek a papírok. Szóban minden alkalommal megemlíti az időpontot, de a könyvbe még nem írta bele.

Vagy ezt később szokták?

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.



2017. jan. 13. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szóltam neki, hogy írja be. Nekem a CSOK-hoz kellett, a bank már várta a kis könyvem másolatát, de a kiírás nélkül semmit nem ért. 12. heti UH utáni első találkozásunkkor beírattam, de mondta, hogy mondta, hogy tölti amúgy is.
2017. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már az első vizsgálatkor beleírta, nem kellett érte külön szólnom.
2017. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
LEgkésőbb a 12. héten beleírják. De ha van tollad, te is be tudod írni.
2017. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a bank kérte, szóltam és beleírta. Nyugodtan kérd meg.
2017. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a leleteiden sincs rajta? mennyi idős terhes vagy? nekem a kiskönyvbe is beírta (sőt, oda asszem a védőnő írta bele), de minden leleten rajta van, hogy hány hetes terhesség, mikor várható szülés
2017. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as, addig oké, hogy be tudom írni. De gyanítom pecsét és aláírás nélkül nem fogadják el a munkaügyön...

5-ös. mindenhol ott van az épp aktuális hét, de a várható időpont sehol. Azt mindig csak szóban tette hozzá, és ez így sajnos nem elég

2017. jan. 13. 19:14
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként pedig már 31 hetes vagyok, szóval nálunk megbukott, hogy a 12. héten beleírják :/
2017. jan. 13. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!