Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki ovulációs tesztet használt...

Aki ovulációs tesztet használt hányadik hónapba jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Ez volt az első próbálkozós hónap.Ovu teszteltem is ami szépen 2 napig pozitiv volt.Mégsem sikerült.
2017. jan. 14. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sya. En is hasznaltam. Azt nekünk sem jött össze. Volt 4 inszemem egyik sem sikerult. Most megyek augusztusba lombikra. Ami volt ovu tesztem azokat ki is dobtam. Most augusztusig nem foglalkozom a témával.
2017. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.Sajnálom hogy nemjött még össze.Tudom egy hónap még semmi csak a kisfiam 2éve elsőre összejött ovu teszttel előtt 5hónapig nemhasználtam nemis sikerült.Köszönöm a válaszod.
2017. jan. 14. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
En mar lassan ket eve probalkozunk. De mondok egy kis csodat. A bnőm most februarba ment volna lombikra es a csajnal volt a baj. Mind2 petevezetéke nem volt atjarhato. Es lám csoda babát vár. Kitartast. Jönni fog csak nem kell ragorcsulnunk. Nagyon nem.
2017. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi probléma, mégis több, mint 2 éve várunk RÁ.

Most várjuk az 5. inszemináció eredményét, mindenen túl vagyunk, uh követés, laborvizsgálatok, LH tesztelés és minden egyéb.

Érdemes kivizsgáltatni magatokat alaposan, mert ezer dolgon elbukhat a dolog (prolaktin szint, egyéb hormonok, inzulinrezisztencia, pajzsmirigy, hiába mutat pozit az LH teszt, ha mégsem reped meg vagy nem jó minőségű a petesejt, trombózis mutációk, immunológiai probléma, beágyazódási probléma és a párodnál is lehet gond).

2017. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Van már egy 16hónapos kisfiam ugyhogy nem esek még pánikba.Meglátjuk a következő hónapok mit hoznak.Sok sikert és kitartást mindenkinek :)
2017. jan. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!