Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha kihagyom az utolsó két...

Ha kihagyom az utolsó két ctg-t az nagy baj?

Figyelt kérdés
amugy minden rendben ...37 hetes+1 vagyok, de elég messze van sok gyaloglással megközelíthető az sztk... és már nagyon fáj ha sokat megyek... a mai ctg is jó lett... amikor hazaérek leszakad a hasam úgy érzem...szúr a hüvelyem is. a hasam is ha sokat megyek... nemtudom jövőhéten a 38.hetet betöltve már hogy fogok menni..nagy baj ha kihagyom? a babával szerencsére semmi gond nincs és nem is volt

2017. ápr. 13. 17:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Miert negativ itt akarmelyik hozzaszolas is?! Azert, mert leirtuk az igazat? Az miota serto?

Tudod, orak alatt is tortenhet valami, nem napok alatt!

Menj taxival!

2017. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk anno mikor egy anyuka kihagyta, azt mondták semmi baj, az anyuka felelősége mivel NEM kötelező vizsgálat! Így az anyuka nem is ment.. Különben is.. Az NST csak a pillanatnyi állapotot méri/mutatja.. Szóval ha úgy érzed akkor szerintem kihagyhatod!
2017. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%
Bakker, azert ha ketszer nem tudjatok osszekaparni a taxira a penzt, akkor biztos, hogy jo otlet volt meg egy gyerek?:/ mondjuk mostmar mindegy, meg ne legyen semmi baj
2017. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, senki sem volt negatív veled szemben, csak válaszoltak, és elmondták, miért baj, illetve mi a baj pontosan.
2017. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

2 alkalom taxira nem tudsz pénzt szerezni, akkor a gyereket miből neveled majd?


De nagyon hülye kérdés és nem vagyunk bunkók, nem is értem ilyen hogy merül fel benned, meg most is írod, hogy de nincs semmit baj. Hát de bakker ezt a vizsgálatot pont azért csinálják, hogy megnézzék, hogy még mindig nincsen semmi baj, vagy esetleg várható-e valami, vagy már be is következett. Feltűnhetett volna, hogy a terhesség nem úgy működik, hogy egyszer voltam egy vizsgálaton, ott semmi baj nem volt, másra már menni se kell, mert innentől biztos nem is lesz semmi gond.

2017. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány ilyen szüléstörténet kezdődik itt is azzal, hogy neki semmi se tűnt fel, bement ctg-re és már haza se engedték.
2017. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
értem a vizsgálat fontosságát! a taxi ára a nevelésével és a hova születésével hogy jön össze?? nem putriban fog nevelkedni külömben létre sem jött volna a babám... had ne irkáljam le az anyagi helyzetünket itt.. nem mintha olyan huu de rossz lenne csak mert nem megyek be taxival a vizsgálatra :D na jó köszi a válaszokat!
2017. ápr. 14. 13:00
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
En kulfoldon vagyok eppen terhes, ha nincs panaszod, akkor itt egyaltalan nincs is NST, a szuleszhez mesz a vegen 2 hetente a 34. hettol, aki lemeri a hasad, megmeri a te vernyomasod illetve a baba szivet is meghallgatja. Ha az orvosod kozelebb van hozzatok, akkor esetleg kerdezd meg, hogy NST helyett nem mehetnel-e hozza?
2017. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
En is kulfoldon elek, es itt pl NST a 36. hettol van, 38. hettol hetente, 40. hettol pedig naponta vagy ketnaponta (legalabbis igy volt az elso terhessegemnel). A masodiknal pont az elso NST elott egy nappal mentem szulni, pedig a 37. hetet toltottem mar, valamiert kesobbre adtak az idopontot. Mindegy, lenyeg, hogy tenyleg nem egy elhanyagolhato vizsgalatrol van szo, szerintem mindenkepp probalj elmenni, mert sose lehet tudni...
2017. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
26%

Én meg tudom érteni a helyzetet. Én sem kockáztatnám meg, hogy útközben reped meg a burok vagy bármi mert megerőltetem magam. Ha szúr, fáj akkor az azért van úgy mert nehéz a testnek.

De a vizsgálatot nem hagynám ki, akkor inkább taxi vagy ismerős szívesség kérése (biztos van valaki aki ráér aki nem dolgozik. Szomszéd, családtag, ismerős)

Nem tudom hol laksz, de vannak ezek az UBER alternatívák, amikkel fele annyiért tudsz sofőrt hívni amúgy. Vagy még eszembe jutott a mentő autó lehetősége. Lehet taxiként is kérni, de az árát nem tudom.. Ha olcsóbb mint a taxi akkor simán lehet jó. Elvégre ha fájdalmaid vannak akkor inkább legyél jó kezekben közben.

2017. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!