Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesgondozás Érden?

Terhesgondozás Érden?

Figyelt kérdés
Sziasztok, budapesti vagyok, de nemsoká Érdre költözünk. Ha nincs választott orvosom, és a Szent Imrében szeretnék szülni, akkor hová kell járni terhesgondozásra? Még csak tervben van a bébi.
2017. ápr. 21. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érdi Sztk-ba kell járnod terhesgondozásra. Érd területileg a Szent Imréhez tartozk, úgyhogy szülni mehetsz oda.
2017. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs fogadott dokid csak a körzetesben szülhetsz.
2017. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Szent Imréhez tartozik Érd, én is ott szültem ügyeletes dokinál. Én Százhalombattára jártam át Érdről SZTK-ba nőgyógyászhoz egyébként.
2017. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És közülük van olyan, akit fel lehet fogadni úgy szülésre, hogy terhesgondozásra sztk-ba járok hozzájuk? Vagy esetleg olyan Szt Imrés orvos, aki Budapesten rendel sztk és elvállal úgy is, hogy csak a szülésre kérem fel, terhesgondozásra sztk-ba megyek Hozzá? Mert budapesti lakcímkártyám is van, 11. kerületi.
2017. ápr. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!