Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kedves Gyöngyösön szülők!...

Kedves Gyöngyösön szülők! Tapasztalat Dr. Pap Zoltán Főorvos Úrral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
10hetes kismama vagyok, első babavárásom, és az eddig ismert orvosom nem vállalt több terhesgondozást, így Dr Pap Zoltánt javasolta nekem. Ha van/volt már vele tapasztalata valakinek, szívesen olvasnám, bármivel is kapcsolatos (természete, gondossága, esetleg tarifája a szülésért, stb.). Köszönöm szépen!

2017. ápr. 26. 21:30
 1/1 Dr. Pap Zoltán válasza:
72%

Tisztelt Gagarin!

Nem tudom, illik-e ilyen kérdést névtelenül, az Internet nyilvánosságának feltenni?

Milyen válaszokra számít?

Dicsérőket? – annak nincs hírértéke. Rossz tapasztalatokat? – olyanok is vannak. Igazán azt akarja hallani, olvasni? Olyan ember, így orvos sincs, akivel mindig mindenki elégedett. Ön szívesen olvasná, ha szapulják az Interneten? Különösen, ha ezt megtehetik névtelenül, minden felelősség nélkül.

Ugye Ön nem nevezte meg saját magát, sem az eddigi orvosát. Én megteszem.

Biztosíthatom, hallani fog felőlem rossz tapasztalatokat, de bízom benne, akad azért egy-két pozitívum is. Sok dologról tájékozódhat honlapomon, a gyongyuh.hu oldalon.

Tarifáról viszont senki nem fogja tudni tájékoztatni, mert olyat még soha senkivel nem közöltem!

Tisztelettel: Dr. Pap Zoltán

2017. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!