Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Más is nagyon rosszul erzi...

Más is nagyon rosszul erzi magat lelkileg Abortusz elott? Vagy csak en vagyok ilyen puhany?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 15:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szuper döntés! Örülök, hogy a párod ilyen segítőkész. Nagyon sok boldogságot és minden jót kívánok Nektek!! :-)
2019. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen 😚
2019. júl. 29. 15:32
 33/41 anonim ***** válasza:
29%

Orulok😌

Figyelj, szerintem ahol elfer 5, ott elfer 6 is😌 Drukkolok nektek🥰

2019. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon buta vagy, Kérdező. Sajnálom a gyerekeidet.
2019. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Miert vagyok buta?Es milyen jogon minositesz te le engem ismeretlenul?

Talan azert vagyok buta mert azon keves nok koze tartozom akik nem rohannak egybol elvetetni?Az en helyzetemben sztem teljesen termeszetes h kicsit osszezavarodtam en ugy gondolom. A vedőnő feltett nekem egy erdekes kerdest egyebkent h ha mas gyerekeit kepes vagyok nevelni akkor az en sajatomnak miert nem adok utat?Es igaza is van.En csak osszezavarodtam mert fogalmam sincs h mi var ram ket kicsivel tudom h nagyon nehez lesz,de bevallalom.Nem ertem miert vagyok en buta de mindegy.

2019. aug. 5. 14:43
 36/41 A kérdező kommentje:
Es te ne sajnald mar legyszives az en gyerekeimet nem szorulnak ra koszike :) Inkabb buszkek lehetnek az anyjukra,h eletet adtam nekik es nem kapartattam oket ki.sztem...
2019. aug. 5. 14:45
 37/41 anonim ***** válasza:
79%
Biológiából és anatómiából is teljesen tudatlan van, ezt látjuk. A logika és a felelősség szintén nem az erősséged. Egy ilyen nőt szégyellni fognak majd a gyerekei, mert tönkreteszed az életüket azzal a sorssal, amit biztosítasz így nekik. De te ennek a felfogásához túl buta vagy.
2019. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
:)
2019. aug. 5. 19:05
 39/41 anonim ***** válasza:
76%

Aztán ne feledd, nálad a szoptatás az védekezés. Aztán ha bekapod a legyet itt ajánlgatod a “gyerekcsináló tenyészbika” párod másoknak.. elég sz@r alak lehetsz.. én is sajnálom a gyerekeket.. mire fogod megtanítani őket? kisfiam, a megszakítás a legjobb védekezés és nem kerül semmibe!! -.-

kislányom, ha menstruálsz, akkor küldjék telibe a kanik a nunid, mert biztos nem esel teherbe ez ingyen is van!!! kb ennyit tudok elképzelni tőled. És köszi a felajánlást, akkor se kéne a gyerekcsináló bikád ha ő lenne az utolsó férfi a földön.. rajtad kívül nem sokan szeretnének 10 havonta pottyantani egy gyereket, és röhögcsélni, van már 20 gyerek de jön a 21. mert elkapott a hév szoptatás közben hahaha az pedig milyen jó védekezés.. neked nem kéne szaporodni.. respect..

2019. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
47%
Az esetleg nem merült fel opcióként hogy örökbe adod? Tudom ez sem a legjobb megoldás, de lehet jobb mint elvetetni...
2019. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!