Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy vagy maximum 2 (komplikáci...

Egy vagy maximum 2 (komplikációmentes! ) terhesség-megszakítás befolyásolja a későbbi teherbeesést?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekel, akiknek 1 vagy 2 abortuszuk volt és utána még akartak gyermeket. Mennyire volt egyszerű újra teherbeesni? Volt komplikációtok, vagy minden rendben alakult?

2019. aug. 21. 14:01
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Természetesen azok tapasztalata is érdekel, akiknél missed abra volt szükség, hiszen az eljárás missed abnál es sima ab-nál tök ugyanaz.
2019. aug. 21. 14:03
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

A mai mütéti technikák mellett gyakorlatilag nem okoz semmiféle eltérést vagy problémát.


A lányomnak 5 missed ab-ja volt, utána az elsö lehetséges alkalommal esett teherbe és született meg a gyereke.

2019. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
19 évesen volt abortuszom, és 28 évesen elsőre teherbe estem, amikor terveztük. Papírforma szerinti tökéletes terhességem volt, gyors szülésem.
2019. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Szívből gratulálok a kislányodnak! :) jo egészséget, sok boldogsagot kivanok!


Nekem sajnos 1 abortuszom volt, magánorvosnál, nem volt semmi komplikáció, a méhem rendben van, azt mondják. Mégis izgulok, lehetek e még várandós.

2019. aug. 21. 14:16
 5/34 A kérdező kommentje:
#3 Neked is szívből gratulálok és jó egészseget kivanok, jo ezt olvasni!
2019. aug. 21. 14:17
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
2 problémamentesként induló terhességem ért véget missed abbal. A harmadik baba megmaradt, de az a terhesség az elejétől zűrös volt, többször voltam vérzés miatt kórházban. Negyedik terhesség ismét missed ab. Ötödik megmaradt, de szintén vérzés, kórház, 31. héten nyitott méhszáj.
2019. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

Ismerősnek 1 abortusz

És sajnos 5 miss ab után lett 2 egészséges komplikációmentes terhességből gyermeke.

( miss ab,-oknak nem volt köze az abortuszhoz)

2019. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%
Vagy igen vagy nem. Amúgy meg nem lehetsz biztos benne hogy komplikációmentes volt a dolog sokszor csak akkor derül ki hogy mi történt mikor nem jön a baba vagy folyamatosan elvetél a nő.
2019. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon fiatal vagyok még szerencsére, és semmilyen panaszom nincs, peteérésen orvosilag bizonyított, hogy rendszeres. Én tudom, hogy minden rendben fizikailag, inkább csak azzal van a baj, hogy rágörcsölök előre (még abszolút nem probalkozunk!). Anyukámnak amúgy 3 abortusza volt, és 2 gyereket szült, engem és tesomat. Előttem is volt ab-ja, állitolag nem sokkal utána (2 évvel ) egy megszakításból összejöttem neki...


Nagyimnak meg 4 ab-ja volt, 2 gyereket szült, anyumat és öccsét, pedig akkor még kaparást alkalmaztak ráadásul. Egy kicsit bizom a genetikában is, hogy örököltem ezt a fajta "termékenységet".

2019. aug. 21. 16:50
 10/34 A kérdező kommentje:
Ja és egyébkent nem tudom, ki az a frusztrált életű szerencsétlenség, aki lepontozta a #3-as válaszolót, amikor a kérdésre adott kerek választ. En mindenkit felpontoztam, aki lepontozta azt kívánom, ez legyen élete legnagyobb öröme!
2019. aug. 21. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!