Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Végeztetett valaki terhesség...

Végeztetett valaki terhesség megszakítást a bécsi “abortuszklinikán”?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Esetleg ha nem olyan jók, tudtok “jobb” helyet ajánlani? Ahol körültekintőek, tényleg jó kezekben lehet az ember, stb.

6 hetes körül lehetek, de nem voltam még orvosnál, bár tudom hogy muszáj lesz. Kicsit félek ha meghallom a szívverését akkor nem fogom tudni elengedni. De ez már biztosan így kell hogy legyen.

A helyzet egyébként az, hogy 2 pici gyerekem van (1 és 4 évesek) nem terveztünk harmadik babát, sajnos úgy tűnik viszont hogy gyógyszer mellett estem teherbe. Nagyon bánt, mert ha nem így lenne lehet, hogy meg is tartanánk, de én nagyon féltem mindkét terhességemnél hogy ne legyen baj a babával. 100% hogy őt nem tartjuk meg, mert egyrészt csak izgulnék hogy mi baja lehet a fogamzásgátlótól másrészt egyébként sem volt tervben. Úgy néz ki, hogy eldöntöttük a férjemmel a dolgot.

De inkább fizetek érte egy normális helyen, mindhogy végigjárjam a hazai procedúrát.

Köszi ha segítetek!



2019. szept. 23. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Szia 2 hete voltam Bécsben abortuszon! Nagyon sokat mérlegeltem végül 14 hetesen befejeztettem a terhességet! Nagyon kedves mosolygós barátságos személyzet fogadott Bécsben! Tisztelet tudóak megértőek maximálisan pozitív a tapasztalatom! Ha szeretnél kérhetsz magyar tolmácsot miss Kovács egy tündéri fiatal együttérző hölgy aki engem pl többször megölelt! Velem aztán tényleg sok ,, gondjuk akadt” mert én ott megtorpantam és órákon át beszélgettünk a hölgy személyzettel az orvossal! Eközben enni inni kaptam mintha egy kávézóba lennék! Én beszélem a nyelvet de kértem tolmácsot biztos ami biztos! Mindvégig mellettem volt még a mütőben is! Nem sürgettek mindenben segítettek! Első napon amikor érkeztem ultrahang vizsgálat volt! Illetve az orvossal részletes körültekintett beszélgetés! Be kellett vennem az abortusz tablettát ami befejezi a terhességet tudtam onnantól nincs visszaút ez a rész nekem 3 órába telt végig sírtam a személyzet ölelt! Utána távozhattam a klinikáról! Másnap 24 óra múlva kellett visszamennem be kellett vennem mèg egy tablettát 30 perc múlva rá volt a mütét! Nekem kellett nagy volt a baba! Morfiumot kaptam vénásan megszédültem azonnal el is aludtam! Pár perc volt! A mütő asztalról a lábamon szálltam le 15 percet feküdtem ennyi elég volt semmi bajom nem volt mintha nem is történt volna semmi! Felöltöztem kaptam enni inni capuccinot és 1 órán belül távozhattam a klinikáról! 3 napig kerülni kellett a szexet! A fogamzásgátló tablettát mütét után 1 nappal el kellett kezdenem szednem! Az orvos fel fogja tenni a kérdést szeretnéd e látni a monitort te döntesz ultrahangon! Kb 1

Perc lesz az ultrahang nem több mert csak a terhesség korát állapítja meg!

2019. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Előző vagyok nálad picike a terhesség neked elég a gyógyszeres befejezés nálad nem lesz mütét! A költsége 400 euró plusz ha kérsz tolmácsot az 90 euro.


Én nekem nagy terhességem volt mégsem volt semmi panaszom az égvilágon és semmi fájdalmam

2019. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
76%
Szia, nekem is terhessegmegszakitasom volt Bécsben 7 hetesen. Nem kertem tolmacsot viszont lehetett volna. Lehetett volna a mutetet es az abortusz tablettat is valasztanom a tabletta mellett dontottem.Keszitett az orvos egy ultrahangot aztan be kellett vennem a tablettat ami megszakitsa a terhesseget es hazautaztam nem ereztem semmit kulonosebben az elso tablettatol. a masodik tablettat ami beinditja a kilokodest 24 ora mulva itthon vettem be.nem voltak erosebb gorcseim mint menstruaciokor kicsit erősebb vérzéssel. még egy hetig vereztem utana. 2 het mulva pedig kontroll hogy teljesen kitisztultam-e. a sok remtortenet ellenere nalam siman ment a dolog. es semmi szovodmenye nem lett :) kitisztultam teljesen.
2019. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!