Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Dönthet egyedül ilyen esetben...

Dönthet egyedül ilyen esetben a nő az abortusszal kapcsolatban? (A férfi tudta nélkül.)

Figyelt kérdés
Szakítás után tudja meg a nő, hogy terhes. Elfogadható, ha ilyenkor teljesen egyedül dönt, meg sem mondja a férfinek? Mit gondoltok erről?
2020. aug. 3. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Igen, az ő teste.
2020. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Aha tehát a nő megöli a gyerekem az tök erkölcsös? grat...
2020. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó! Nem az volt a kérdés. Az abortusz mindenképpen létrejön ebben az esetben, a kérdés arra vonatkozik, hogy a szakítás után elmondja-e férfinak. Tanulj egy kis szövegértést!
2020. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
"Aha tehát a nő megöli a gyerekem az tök erkölcsös? grat..." AZ. csak nem azt a fajta vallássérült magzatvédő-erkölcsöt követi, ami egyenlőségjelet tesz egy embrió abortálása meg egy gyerek megölése közé.
2020. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Derjaderja ***** válasza:
32%
Hogy ezeket az életvédő agysérülteket minden abortuszos kérdés alá odafújja a szél...
2020. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%

"Nahh jaa..de kár h titeket nem kapartak ki annó...az már nem izlene annyira mi???" - na ja, akkor nyugodtan terjesztetnétek a lelkiismereti terrorizmusos hülyeségeiteket, mert nem lenne, aki leállítson titeket...

Elhiszem, hogy neked tetszene ez a helyzet...

Nekem meg az tetszne, ha megtanulnátok tiszteletben tartani mások lelkiismereti és vallásszabadságát, de rohadt gyorsan.

2020. aug. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%

Ha annyira rá akarod erőltetni a terhességet, legyen méh átültetésed és szülj magadnak

Vagy hordass ki egyet anyáddal

2020. aug. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%

Látom néhány fanatikus magzatvédő pasi, - aki rendszerint más f*aszával veri a csalánt - még mindig nem tanult meg szöveget értelmezni és a biológiai ismeretük is kritikán aluli.

Imádom mikor olyan osztja a nem létező eszét, aki a büdös életben nem fogja megtudni mit jelent egy gyereket kihordani és megszülni.

Addig, amíg mi nők vagyunk azok, akik méhében ki tud fejlődni az az embrió, a mi testünk-szervezetünk kell hozzá, addig a döntés a MIÉNK. Pont. Lehet rajta hisztizni, de teljesen felesleges, ez mindig is így volt és mindig is így lesz.


Fontos továbbá tisztázni, hogy az abortusz során a világon semmiféle gyilkosságról és megölésről nincs szó, révén hogy az abortusz NEM gyilkosság. Valamit, ami meg sem született teljesen logikusan nem lehet megölni. A halál feltétele az élve születés, szóval ez biza több sebből is vérzik. Meg hát ha jól tudom egy orvos és nő sincs börtönben abortusz miatt, márpedig ha elvileg "gyilkosság", akkor mindenki ott csücsülne ugyebár.


Igen is az én testemről van szó, nekem kell alávetnem magam a 9 hónap terhességnek és az embertelenül fájdalmas szülésnek, én kell minden kellemetlenséget és fájdalmat elszenvedjek és ne adjisten nekem kell vállalnom a szüléssel járó, sokszor maradandó szövődményeket, úgyhogy még jó, hogy nem egy pasi fogja nekem megmondani, hogy mit kezdhetek a saját testemmel. Majd ha lesz méhed és tudsz szülni, akkor erre visszatérhetünk.


Azt meg inkább nem minősíteném, aki itt vérben forgó szemmel és habzó szájjal fröcsög, hogy titeket is ki kellett volna anno kaparni. Gratulálok, igazi primitív paraszt vagy, aki csak azt hiszi hogy egy hajszállal is erkölcsösebb és többet ér az abon átesett nőknél, holott a francokat. Aki ilyeneket kíván a másiknak, csak mert annak más az álláspontja, mint neki, az a lába nyomába nem érhet egyetlen nőnek sem, akinek abortusza volt! Szégyen...

2020. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!