Kiderult a kapcsolatunk vegen, hogy babat varok.. Nagyon rossz kapcsolat volt lelki bantalmazas stb. Ugy dontottem nem tartom meg ilyen embernek. akinek a parja ilyen erzelem mentes ember volt meg ebben a helyzetben is?

Figyelt kérdés

Aztan leesett, hogy egy lelektelen ember o szivtelen..

Az sem hatotta meg mikor elmondtam h babat varok, az sem hogy nem fejlodik rendesen az ultrahang szerint.jelenleg nem tudom mi a helyzet a picurral nem lattul egy ideje.

Meghoztam nagy nehezen ezt a dontest.

Es rettegek barmilyen modon kerul sor a mutetre ha elhalt ha el, de o ennyit mondott ea hogy csak sajnaltatom magam.

Ugye ezek utan jol dontottem?

( nincs mellettem semmiben, soha nem is volt semmiben ha baj volt akkor kihatralt belole sosem segitett nem nyujtott tamaszt.. Es en sajnaltatom magam mert rettegek a mutettol)


2021. márc. 27. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jól tetted hogy ott hagytad, ne is szólj hozzá többé, gonosz, bántalmazó ember az ilyen, aki ilyet mond.
2021. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Jó döntés volt otthagyni, ne is keresd vele a kapcsolatot. Valószínűleg ő sem fogja veled és a gyerekkel - amennyiben úgy döntesz hogy megtartod. Azt neked kell tudnod, hogy szeretnéd-e ezt a babát. Egy ilyen ember véleményére ne adj. (Nekem úgy jön le a kérdésedből, hogy te már most kötődsz hozzá, aggódsz miatta.) Ha meg tudod oldani, hogy vállalod egyedül, vagy családod segítségével, akkor ne engedd, hogy még abba is belemanipuláljon, hogy elvetesd. Csak akkor tedd, ha valóban te akarsz megszabadulni a babától. De ne azért, hogy megfelelj egy pszichopatának.
2021. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha ilyen rossz a kapcsolat miért nem védekeztél szex közben?
2021. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2 hete azt mondta csak a baba miatt keres engem:)

Mert hogy en szar baratno voltam mindig.. Aztan ugy volt hogy megtartjuk, kiderult o mar massal akart randizni le is beszelte valami fiatal lannyal.. Aztan utolag derult ki ez is sajnos.

Akkor azt mondta o nem bocsatja meg ha elvetetem de mara mar odaig fajult a dolog hogy bant ugyanugy lelkileg engem.

Es nem erti meg hogy nekem kell odafekudnom a mutoasztalra es az en lelkemre nyom belyeget nekem kell elszamolnom a lelkiismeretemmel.

Igazabol en eldontottem hogy nem tartom meg,( mondjuk nem is ugy fejlodik ahogy kellene illetve amikor lattuk, de neha azert megszolalt a lelkiismeretem)nem is tudnam egyébként, nem szeretnem hogy egy ilyen ember az eletemben legyen.. Barmennyire is az en verem a picike meg is csak o az apukaja csak az bant hogy ennyire nem. Hatja meg semmi csak o szerinte en sajnaltatom magam ez miatt a szituacio miatt. Jol irod utolso igazi verbeli pszichopata egyebkent..

2021. márc. 27. 15:06
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez a picike a kapcsolat vegen fogant amikoe mar veget vetettunk a kapcsolatnak es miutan kiderult hogy o mar randizni akart.. Ne kerdezd felelotlenseg volt nyilvan meg az is hogy en meg hagytam magam neki ezek utan is.. Nagyon banom mar de nincs mit tenni.
2021. márc. 27. 15:07
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Ha az abortuszra gondolsz, nem döntöttél jól.
2021. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem csak egy kis felelőtlenség volt, ugye felfogod hogy egy ártatlan magzat életével játszol csak mert te képtelen vagy védekezni?
2021. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

Én is egy pszichopatától szültem gyereket. Elváltam, egyedül neveltem.

Persze sorra jöttek elő a gyerekben az apja tulajdonságai. Gyakran kihoz a sodromból és kiborít, mikor az apját látom benne. A gyereket szeretem, de gyűlölöm benne az apját.

Mivel van közös gyerek, esélyem sincs az exemtől megszabadulni. Örökké púp lesz a hátamon.

Ráadásul a gyereket is féltem tőle, de a gyámügy csak az apát védi.

A gyerek pedig nem képes sem érzelmekre, sem kötődésre, empátiára. Ellenben élvezettel rontja el más hangulatát, kegyetlen, tiszteletlen és gonosz. Tényleg gonosz.


Ő nem becsúszott baba. Én akartam. Én szültem meg a sátán gyermekét. Most már cipelem a keresztem...

2021. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Egyből a nárcisztikus személyiségzavar jutott az eszembe. Ha nem tudod mi az, akkor néz utána, addig, amíg még nem késő.
2021. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Wow 8-as. Rég láttam ezen az oldalon ilyen nyers de őszinte vallomást.

Igen sokan felelőtlenül szexelnek olyan férfiakkal akiket nem akarnának felismerni a leendő gyerekükben... Mert a nők fejében az van hogy az az én gyerekem... Pedig csak félig.

2021. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!