Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Gyogyszeres terhessegmegszakit...

Gyogyszeres terhessegmegszakitas tenyleg mukodik?

Figyelt kérdés
Egy szervezeten keresztul jutok a gyogyszerekhez, igaz pontos leirast kaptam hozza de meg is mire szamithatok. Az elso tabletta utan 24 oraval kell a masikat bevennem. Mikor kezdodnek a fajdalmak
2021. ápr. 25. 09:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%
Melyik szervezet ez?
2021. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lenne az

2021. ápr. 25. 15:16
 13/39 anonim ***** válasza:
93%
Nos, ez a szervezet alapvetően rendben van, de inkább olyanoknak van célozba, akik más módon nem juthatnak abortuszhoz, és a házi megoldások helyett kapnak ilyen tablettát. Mert ahhoz képest tényleg sokkal biztonságosabb. De persze megakadályozni téged senki nem fog tudni abban, hogy megpróbálkozz ezzel. Szóval ha ragaszkodsz hozzá, akkor tarts be mindent, amit az orvossal megbeszéltetek (azt írják, hogy van orvosi konzultáció is), és tarts magadnál feltöltött telefont, ha esetleg a mentőket kéne hívnod, és már a telefonig se tudsz elvánszorogni.
2021. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Nem szantam magam meg el 100%ig. A gyogyszert mar kuldik, de ez nem azt jelenti hogy be is veszem. Akivel beszeltem dokival emailen keresztul eleg reszletes infot adott. Allitolag ha korhazba is kerulok nem mutathato ki a verembol hogy bevettem barmit is. Ettol fuggetlen en is felek termeszetesen.
2021. ápr. 25. 15:56
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Van akiben megbízol? Barát, ismerős, akit be tudsz avatni a tervedbe, esetleg veled is tud lenni abban a pár napban? Hány hetes vagy egyébként?
2021. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
4 hetes 2 napos. Igen baratnom tud rola bar szerinte nem kene ezt igy csinalni. Nagyon hezitalok meg hogy egyaltalan mit is szeretnek.
2021. ápr. 25. 16:22
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz döntés minden szinten, ez így van.
2021. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
71%
"Az esetek többségében műtét a vége." - ez a valóságban az esetek 3,5%-a... szóval a többségtől baromi messze van... nem tudom, minek kell hazudozni és az embereket rémisztgetni...
2021. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Minél korábbi a terhesség, annál valószínűbb, hogy a tablettás abortusz sikeres lesz. És a kérdező még nagyon korán van.
2021. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Igen en is ugy olvastam hogy minnel elobb van annal nagyobb eselyem van a sikeres megszakitashoz. Attol persze ijeszto es nem tudom milyen fajdalommal fog jarni.
2021. ápr. 25. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!