Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van bármi mód, hogy szívhang...

Van bármi mód, hogy szívhang előtt elvetessem a magzatot?

Figyelt kérdés
Nem kívánt terhesség, de szívhang után gyilkosságnak érezném. Hogy vetélhetnék el mihamarabb? Ha mégsem sikerül, lesz káros hatása a magzatra ha megmarad?
2021. jún. 14. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Ne kísérletezz mert te is belehalhatsz.
2021. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Remélem troll kérdés?!

A szívhang után mitől fáj ez az egész jobban, mint előtte?

Nem vagyok abortusz ellenes , de nekem nem lenne különbség a két 'állapot' között.

Ugyanannyira fájna szívhang előtt, mint utána de nem vagyunk egyformák.

Mindenképpen megvárják a szívhangot, csak hogy ne offoljak.

2021. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Istenem 🤦‍♀️🤦‍♀️

Csak úgy szólok, szivhang a 6.héttől van.

4hetes vagy mikor a terhesség ténye kiderül.

2 hét alatt pedig nincs az az orvos/kórház, aki megcsinálja neked ezt a műtétet.

2021. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor lehet abortusz, ha megállapítják a terhességet. Azt meg akkor szokták, amikor van már szívhang.
2021. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó, ez nem így van. Nekem nem volt szívhang még, sőt, embrió se csak petezsák és szikhólyag, és az orvosi papíromra már terhesség volt írva.
2021. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Élő terhességet lehet abortàlni.


Ennek éppesnséggel az időbelisége ( nem tudod annyi idő alatt a bürökráciát végigjárni, hogy egészséges terhességnél be ne induljon a szívcsőpulzálás)

Plusz ha élő akkor művi abortusz, ami térítésköteles, ha nem él akkor miss abortus, amit a tb áll...

2021. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ott a lényeg, amit az utolsó írt: élő terhesség esetén van kötelező 2 kör védőnő, és a beavatkozás térítésköteles, nem élő embrió esetén meg nem kell CSVSZ és a műtét teljes egésszében TB finanszírozott. Szóval ha te önként bevállalod, hogy elmész tanácsadásra és fizetsz is, akkor elvileg elvégezhető a szívhang detektálása nélkül is... de ennek akkor lenne csak értelme, ha nálunk is elérhető lenne korai esetekben a tablettás AB.
2021. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Látom a másik kérdésedet törölték már. (szerencsére)

Bemész a dokihoz, elmondod h van pozi teszted, de nem szeretnéd megtartani a babát. Megvizsgál stb tovább küld oda ahol eltudod intézni a papírmunkát stb.

Nem fogja neked így mutogatni h ott a baba, pulzál a szive stb (sok helyen be sem kapcsolják a hangot h hallhasd)

Ha elég felnőtt voltál védekezés nélkül szexelni (tudom elszakadt a gumi stb. Mint itt mindenki másnak aki ilyen kérdést tesz fel) akkor legyen arcot végigcsinálni a procedúrát

2021. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Én azért a Kérdezőt is megértem... ha most számomra fontos hozzátartozóm (párom, lányom, stb) lenne érintett ilyen problémában, én Ausztriát javasolnám nekik. OTT ugye nincs védőnős időhúzás, meg a térítés se függ az októl, tehát ha kér egy időpontot, és odamegy addigra, megcsinálják, tablettával, akár az 5.-6. héten is. Plusszban csak 14(!) év alatt kell szülői hozzájárulás...
2021. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is kapásból Ausztria jutott eszembe.
2021. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!