Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Milyen gyógy tea van esetleg...

Milyen gyógy tea van esetleg hogy belsőleg a szervezetem tisztának tudjam? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés

Hétfőn volt egy terhesség megszakításom! 11 hét nem fejlődött rendesen és az 5D ultrahangon állapították meg még szerencsére időben!

Az orvos elmondása szerint nyitott hát gerinccel született volna.. Igazából olyan sokk volt hogy nem nagyon emlékszem az elmúlt pár napra :(

Szeretném ha a szervezetem teljesen rendben jönne esetleg tudtok segíteni mi a megfelelő ilyenkor?

Méregtelenítő kúra!


2021. aug. 25. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Parasztvakitas a méregtelenítő kúra. A májad, tüdőd, beleid, bőröd mind elvegzi a dolgát. Esetleg a beleket megtamogathatod probiotikummal, vagy az immunrendszered d vitaminnal(+c vitamin). És ne dohányozz pl meg ilyenek.


Ha genetikai rendellenesseg miatt született volna így, akkor azzal sem tudsz mit kezdeni. A genjeidet nem tudod befolyásolni.

2021. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem gén hiba volt!!

Kromoszóma hiba nem párosan alakultak ki hanem páratlanul ezt mondta az orvos!

2021. aug. 25. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges életmód, táplálkozás párodnak is, neked is. Vitaminok, folát, folsav szedése.
2021. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egy jó ideig ezek után biztos hogy nem szeretnék a gyerek vállalásra még gondolni sem igazából úgy érzem hogy nem véletlenül történt így valószínűleg nem most van itt az ideje :(

2021. aug. 25. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem érzed magad késznek rá, addig ne is. De el fog jönni az az idő, amikor már akarod :)

Igyál elég vizet, az fontos, meg a folát/folsav.

2021. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Én a tőzeg áfonyás tea fűre gondoltam mert az tudom hogy segít a női bajokon de ez most komolyabb dolog volt hétfőn 😔

2021. aug. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!