Kerdesekkel teli kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Negy hete volt terhesseg megszakitasom, eddig minden rendben zajlott, kontrol vizsgalaton is voltam, ahol az orvosom nem talalt koros kepletet, azt mondta "minden okes "

Par napja megis elegge faj az alhasam, szurkalo-gorcsos fajdalom, de nem hasonlitanam a menstruacios fajdalomhoz, ez mas jellegu

Ja igen, huvelyi folyasom is van mar egy ideje..

menjek ujra dokihoz, vagy varjak meg vele?

Akik mar tul estek ezen segitenetek azzal, hogy megosztjatok a ti tapasztalataitokat!?



2021. szept. 18. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori utána a gyulladás.
2021. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De emiatt nem leszek meddo, ugye..?

Lehet a biztonsag kedveert megis elkellene mennem ujra nogyogyaszhoz.

2021. szept. 18. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel meddő...
2021. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 6 hétig tartott a vérzés. a második héten görcsölni kezdtem és visszamentem a dokihoz. Felírt cseppeket meg valami gyógyszert, már nem emlékszem a nevére, azt kellett szednem pár napig és rendbe jöttem. Utána gond nélkül lement az egész vérzéses időszak. Ilyenkor nagyobb a fertőzés és gyulladás veszély. Szerintem menj vissza.
2021. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt így utána, vissza is mentem, hogy van e valami baj, de nem volt semmi. Elmúlt kb. a második menzesz után.

Volt már menstruációd az abortusz óta?

2021. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Orulok, hogy nalad minden rendben volt.

Csutortokon lesz 5.hete, hogy megtortent a beavatkozas

Elvileg a 4.-6het utan kellene "megjonnie"

megsem erzem az elojeleit..

2021. szept. 21. 00:17
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos az abortusz okozhat meddőséget és halált is. Testileg mindig jobban jársz, ha megszülöd.
2021. okt. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszoló aki 20%-os most minden abortusz kérdés alatt trollkodik
2021. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Marie Simon, a Würzburgi egyetem klinikus szakembere szerint háromból kettő nőnek az abortusz után hosszú ideig tartó lelkiismeret-furdalása, bűntudata és depressziója van. A lelki tünetek mellett számos pszichoszomatikus tünet is előfordul, gyakori a migrén, a szívritmuszavar, a különböző emésztési rendellenességek. Az is jellemző, hogy zavarok támadnak a partnerkapcsolataikban, ami nem ritkán vezet elhidegüléshez, szexuális zavarokhoz. Az is általános jelenség, hogy eredetileg a párkapcsolat elvesztésétől való félelem motiválja a leginkább a nőket az abortuszra, de a kapcsolat az abortusz után mégis megromlik, a férfiak ilyenkor rendszerint azt várják el, hogy a nők gyorsan lépjenek túl az ügyön, felejtsék el és ne is essen róla többé szó. A kimondatlan fájdalom, veszteség – mondjuk ki közös bűn – viszont éket ver közéjük, az állandósult belső feszültség, konfliktus pedig jó eséllyel erőszakot szül. A nők ilyenkor gyakran úgy élik meg a bántalmazást, mint jogos büntetést és megadással el is tűrik. Mindezek együtt nagyon aláássák a nő önértékelését, méltóságát. Így hát, bár eredetileg azt gondolták, hogy a terhességgel előállt válságállapotot az abortusz egy gombnyomással meg fogja szüntetni, korántsem megkönnyebbülésben és felszabadulásban lesz részük a „beavatkozás” után…
2021. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meert szerinted minenki jókedvéből jár abortuszra?
2021. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!