Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz csak a saját megyédbe...

Abortusz csak a saját megyédben végezhető?

Figyelt kérdés

Nem kívánt terhes vagyok. Hajdú Bihar megyében van alapból a lakcímem, viszont Komárom megyében dolgozom és itt is élek. Itt valóban nem végeznek rajtam abortuszt mert más a körzetem a lakcímem szerint?

Ha ez valóban ígyvan akkor hogy lehetne megoldani hogy akkor is itt végezzék el?



2021. szept. 19. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szabad orvosválasztás van.
2021. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem elvégezték más megyében. Ideiglenes lakcím kellett hozzá, de a koliban azt kijártam könnyen, nem is kérdezték miért kell, adták a papírt azonnal.
2021. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

A kórház nem köteles területen kívüli betegeket ellátni, a kórház döntése, hogy megteszi vagy sem.

Vagy bejelentkezel ideiglenes lakcímre/tartózkodási helyre oda, ahol el akarod végeztetni, vagy esetleg a kórházigazgatóhoz fordulsz, hogy engedélyezze.

2021. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a nőgyógyász azt mondta ott csináltatom, ahol akarom.

A családsegítőben is megkérdezik hol akarod elvégeztetni. Szóval biztos lehet más helyen, csak egyeztetni kell, a családsegítő biztos segít elintézni.

2021. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe vagyok bejelentve, ott van a háziorvosom is, és több budapesti kórházba is volt abortuszom és sose volt baj h nincs budapesti címem.
2021. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia, ezt nézd meg, jól be vannak benne mutatva, milyen módszerek léteznek.


[link]

2021. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: undorító vagy
2021. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!